Універсальний львівський довідник

НОВА ПОШТА, ВІДДІЛЕННЯ №14

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Словацького, 5
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Приймаються і видаються вантажі до 30 кг

Рекламна інформація:

Нова Пошта - українська компанія яка пропонує послугу експрес доставки товарів по території країни.

Нова Пошта пропонує свої послуги:

• Юридичним особам.
• Фізичним особам.
• Інтернет-магазинам.

Служба доставки Нова Пошта присутня на українському ринку вже багато років. Кожен день, ми приймаємо і відправляємо вантажі в сотні населених пунктів України, забезпечуючи індивідуальний підхід до клієнтів, оперативність і дбайливе ставлення до довірених цінностей.

Ще одна мета нашої служби доставки - організація довгострокового і взаємовигідного співробітництва з кращими представниками українського бізнесу. Розуміючи потреби наших клієнтів і вітаючи їх вимогливе ставлення до якості послуг, ми прагнемо до максимально повної відповідності очікуванням ринку: якісні послуги з експрес-доставки кореспонденції і вантажів за справедливими цінами і на комфортних умовах.

Ми впевнені: якість послуг залежить від того, наскільки персонал підтримує ідею щирої турботи про клієнта - його завдання, інтереси, цілі. Тому ми приділяємо особливу увагу вихованню власних кадрів і впровадженню особливої, «комфортної», системи обслуговування.

Ми вважаємо, що майбутнє за тими, хто, надаючи необхідні послуги, вибудовує з клієнтами довірчі, довгострокові партнерські відносини.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 20:00
Вівторок:
від 09:00 до 20:00
Середа:
від 09:00 до 20:00
Четвер:
від 09:00 до 20:00
П'ятниця:
від 09:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
01.09.2019