Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, пл. Шашкевича, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ІМ. С. П. ЛЮДКЕВИЧА

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, пл. Шашкевича, 5
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, пл. Шашкевича, 5
Телефони:

Діяльність

Музичні школи та училища

Інформація

Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича має славну багатолітню історію, рясно збагачену численними перемогами на різнорівневих конкурсах. Тут навчаються понад 300 студентів, здобуваючи професійні знання з 8 спеціальностей: фортепіано, струнні, народні, духові та ударні інструменти, хорове диригування, спів, теорія музики, музичне мистецтво естради. Навчання триває 3 роки 9 місяців. Щорічно у вищі мистецькі заклади України вступають 30-40% випускників. Численні випускники здобули вищу освіту не лише у Львівській, а й у Київській, Московській, Ленінградській, Свердловській консерваторіях та у Вищих музичних закладах країн Європи, Америки, Австралії.
У колишніх кабінетах відомих композиторів і педагогів С. Людкевича, В. Барвінського, Т. Шухевича - митців, що стояли біля підвалин професійної музичної освіти в Галичині і впродовж десятиліть працювали у стінах теперішнього музичного училища, сьогоднішні педагоги училища продовжують плекати і розвивати його давні традиції.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Охрім Андрій Романович — директор
Оновлення даних: 08.02.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.