Універсальний львівський довідник

ММ-ТРАНС, ТОВ

Юридична адреса:
04205, м. Київ, просп. Оболонський, 23а
Фактична адреса:
02105м. Київ, просп. Миру, 15а
Поштова адреса:
02105, м. Київ, просп. Миру, 15а
Телефон основний:
(044) 2551977

Про компанію

Керівник:
Панченко Тетяна Анатоліївна — директор
Рік заснування:
2004

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Послуги: Міжнародні перевезення вантажів. Автомобільні перевезення вантажів. Морські перевезення вантажів. Контейнерні перевезення вантажів. Вантажоперевезення по Україні.

Рекламна інформація:

ТОВ «ММ-ТРАНС» більше 8 років успішно здійснює локальні (територія України) та міжнародні перевезення вантажів. Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку транспортної логістики і має репутацію надійного перевізника. Понад 200 компаній з країн СНД, Європи та Азії, довіряють нам міжнародні перевезення вантажів на постійній основі. Компетентність та багатий досвід співробітників нашої компанії дозволяє нам надавати міжнародні вантажоперевезення самого високого рівня. Географія та асортимент послуг, що надаються задовольнить потреби практично будь-якого клієнта.

Компанія «ММ-ТРАНС» надає повний спектр послуг в сфері транспортної логістики. Наша компанія здійснює міжнародні перевезення авто, з/д, авіа та водним транспортом. Використання унімодальних, інтермодальних та мультимодальних схем дозволяє перевозити вантажі оптимальним способом в мінімальні терміни.

Враховуючи специфіку вантажу і всі тонкощі його транспортування, ми беремо на себе відповідальність за ваш вантаж. Гарантуємо збереження і зобов’язуємося доставити його за місцем призначення в обумовлені терміни.

Міжнародні вантажоперевезення від «ММ-ТРАНС» - це комплекс логістичних послуг. Ми розробляємо оптимальний маршрут і спосіб доставки, надаємо найбільш відповідний транспорт, здійснюємо доставку і допомагаємо в митному оформленні вантажу. Професійний індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантує якість і ефективність наших послуг. Найкраще підтвердження ефективності співпраці з нашою компанією - величезна кількість постійних клієнтів, які довіряють міжнародні перевезення вантажів компанії «ММ-ТРАНС».

Почніть нову сторінку процвітання бізнесу. Разом з нами впевнено йдіть до нових звершень!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
32979738

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Янковський Олег — заступник директора
Дата перевірки:
17.05.2016