Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 1а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №11

Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 1а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 1а
Телефони:

Діяльність

Музична школа: фортепіано (з 7-8 років), скрипка ( з 7-8 років), віолончель (з 7-8 років); баян, акордеон (з 8-10 років); бандура (з 8-10 років), гітара (з 9-10 років), сопілка (з 7-8 років), флейта ( з 8-10 років), кларнет, саксофон (з 8-10 років). На навчання приймаються діти на конкурсній основі. Прослуховування відбувається у травні та червні кожного року. Школа образотворчого мистецтва.

Інформація

Слухати музику або вчитися грати на музичних інструментах корисно в будь-якому віці. Саме тому, якщо ви бачите, що у вашої дитини зацікавленість до музики, запрошуємо на навчання у Львівську державну школу мистецтв №11.

Львівська державна школа мистецтв №11 - це професійний творчий колектив, який є осередком мистецької освіти, що працює на відродження національної культури.

З кожним роком колектив школи поповнювався обдарованими фахівцями, які залишають помітний слід на ниві виховання майбутніх музикантів незалежної України. Деякі з наших випускників повернулися до школи, як молоді викладачі.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Ельтек Тарас Андрійович — директор
Оновлення даних: 14.05.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.