Універсальний львівський довідник

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК

Фактична адреса:
79012м. Львів, вул. Героїв Майдану, 32
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Ткачук Павло Петрович — ректор
Рік заснування:
1993

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Готуємо військових спеціалістів різного освітньо-кваліфікаційного рівня і спеціалізації, забезпечуємо військове стажування для поглиблення здобутих знань і навичок в польових умовах, проводимо курси підвищення кваліфікації, мовної підготовки для офіцерів.

Рекламна інформація:

Національна академія Сухопутних військ готує до несення служби військових командного складу армії - молодших спеціалістів, бакалаврів та магістрів командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки, а також фахівців виховної роботи та музичного мистецтва. Високий рівень підготовки забезпечує міцний педагогічний колектив науковців, серед яких 181 викладач має наукову ступінь – 25 докторів наук і 156 кандидатів. Успіху навчального процесу сприяє потужна матеріально-технічна база львівського ВИШу – комп’ютерне, лабораторне, наукове обладнання і просторі приміщення. Здобуті навички курсанти закріплюють під час стажування в навчальному центрі та на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки в умовах виконання реальних бойових завдань в навчальних цілях. А також під час регулярних спільних навчань з військовими частинами інших країн.

У складі львівського ВИШу сьогодні функціонують чотири факультети (бойового застосування військ, ракетних військ і артилерії, загальновійськовий, підготовки спеціалістів бойового забезпечення), військовий коледж сержантського складу, науковий центр Сухопутних військ, навчальні центри і частини військового забезпечення. По результатам навчання можна здобути наступні рівні вищої освіти – бакалавр, спеціаліст, магістр. Заклад проводить курси підвищення кваліфікації і мовного розвитку для офіцерів.

Національна академія Сухопутних військ носить ім’я легендарного гетьмана Петра Сагайдачного, що символізує зв’язок між поколіннями захисників Вітчизни.

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.11.2016