ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 7
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ
Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 7
Телефони:

Діяльність

До основних творчих одиниць Львівської філармонії належать Академічний симфонічний оркестр, Молодіжний академічний симфонічний оркестр ”INSO-Lviv”, Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”, кілька камерних колективів, солісти – вокалісти та інструментаталісти.

Інформація

Так вже історично склалося, що в кожному місті, де є філармонії, вони посідають особливе місце – чи це Київ, чи Варшава, Краків чи Берлін. Історія Львівської філармонії має всі передумови, щоб стверджувати – ця інституція справді особлива. Її історія була багатою і різноманітною в кожен період існування – «австрійський», «польський», «радянський», «український».

Першим офіційним концертним сезоном Львівської філармонії вважається 1902-1903 рр. Концертний зал Скарбківського театру (теперішній театр ім. М. Заньковецької) мав понад 1200 місць, там були прекрасні умови для глядачів, велика концертна естрада, фонтани, цукерня, буфет, а навіть - чарівний зимовий сад. З 1962 р. Львівська обласна філармонія офіційно «прописана» за адресою вул. Чайковського, 7, в чудовому сецесійному будинку, який було збудовано 1907 року для Музичного товариства Галичини. В концертному залі будівлі розташований орган з двома мануалами і педаллю. Тепер про колишню розкіш сольних органних концертів тут нагадує лише невеликий зовнішній проспект інструмента – дерев’яний декор у стилі бароко – в центрі сцени.

Саме зі сцени Львівської філармонії розпочинали свій шлях у велике мистецтво відомі в світі українські музиканти – Олег Криса, Олександр Слободяник, Юрій Лисиченко, Марія Чайковська, а також музиканти молодшої генерації – Етелла Чуприк, Йожеф Ермінь, Оксана Рапіта, Олександр Козаренко.
Львівська філармонія є одним з провідних концертних закладів України, діяльність якої включає різноманітні форми популяризації найкращих зразків музичного мистецтва – це міжнародні фестивалі, цикли концертів-монографій, концерти за участю юних музикантів, тематичні програми для учнів середніх шкіл тощо.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Сивохіп Володимир — Генеральний директор
Кількість працівників:
221 чол.
Оновлення даних: 29.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.