Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Нижанківського, 5
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ ІМЕНІ М. В. ЛИСЕНКА

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Нижанківського, 5
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Нижанківського, 5
Факс:

Діяльність

Академії

Інформація

ЛНМА імені Миколи Лисенка - один із найстаріших художніх ВНЗ Європи. Її існування тісно пов’язане з діяльністю інших навчальних музичних закладів Львова, історія яких сягає ще двадцятих років 19-го століття, коли стараннями Франца Ксавера Моцарта (сина видатного композитора), був відкритий співочий інститут ім. Святої Цецилії. Саме на його основі згодом виникло Галицьке музичне товариство (пізніше перетворене в Польське музичне товариство), а в 1854 році - консерваторія Галицького музичного товариства. Її першим директором став учень Фредеріка Шопена, відомий піаніст і композитор Кароль Мікулі (1821-1897), а серед педагогів в різні роки були Мечислав та Адам Солтис, Вілем Курц, Ян Галь та ін У цьому навчальному закладі здобули освіту видатні музиканти різних національностей , серед них - Соломія Крушельницька, Денис Січинський, Олександр Мишуга, Василь Барвінський, Мауріцціо Розенталь, Людвіг Марек і багато інших.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Пилатюк Ігор Михайлович — ректор
Рік заснування:
1853
Кількість працівників:
160 чол.
Оновлення даних: 07.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.