Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Жовківська, 18
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСПЕЦКОМУНТРАНС, ЛКП

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Жовківська, 18
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Жовківська, 18
Телефони:

Діяльність

Вивіз та захоронення твердих та рідких побутових відходів і будівельного сміття за допомогою спеціально обладнаної техніки – автомобілів-сміттєвозів з заднім і бічним завантаженням відходів, асенізаційних машин місткістю до 3,5 м. куб., максимальна довжина шлангу – 18 м., самоскидів ГАЗ-53 та МАЗ, вантажопідйомністю до 10 тонн.

Цілодобово обслуговуємо багатоквартирні будинки, приватний сектор та підприємства: надаємо в оренду євроконтейнери різного об’єму для роздільного збору сміття; вивозимо відходи згідно графіку; відповідаємо за санітарний стан майданчика для збору сміття – прибираємо після вивозу, чистимо і фарбуємо контейнери, миємо при потребі.

Пропонуємо послуги самоскиду.

Інформація

Підприємство було засновано в 1909 році, і вже більше 100 років здійснює вивіз сміття у Львові. Під сучасною назвою працює з 1994 року і сьогодні обслуговує 9 ЛПК в різних районах міста. Машинний парк складається з сучасних сміттєвозів, містких асенізаційних машин і самоскидів для будівельного і габаритного сміття.

”Львівспецкомунтранс” вивезе що завгодно – цеглу і скло, гілки зрізаних дерев, старі меблі чи землю. Очистка септиків, вивезення твердих побутових відходів теж входить у сферу компетенції фірми. Послуги надаються цілодобово, навіть в вихідні та святкові дні.

Збереження навколишнього середовища – пріоритетне завдання компанії. Ми вважаємо своїм обов’язком цивілізоване ставлення до роздільного збору сміття, підтримання санітарного стану сміттєвих майданчиків і контейнерів, своєчасне вивезення та належну утилізацію відходів.

З нами легко підтримувати чистоту в місті і екологічну безпеку в регіоні.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Стефанишин Тарас Михайлович — директор
Рік заснування:
1994

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:15
Вівторок:
08:30 — 17:15
Середа:
08:30 — 17:15
Четвер:
08:30 — 17:15
П'ятниця:
08:30 — 16:00
Оновлення даних: 05.01.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.