Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСПЕЦКОМУНТРАНС, ЛКП

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Жовківська, 18
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
1994

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту
  • Санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів
  • Санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів
  • Збирання та знищення інших відходів

Продукція, послуги:

Вивіз та захоронення твердих та рідких побутових відходів і будівельного сміття за допомогою спеціально обладнаної техніки – автомобілів-сміттєвозів з заднім і бічним завантаженням відходів, асенізаційних машин місткістю до 3,5 м. куб., максимальна довжина шлангу – 18 м., самоскидів ГАЗ-53 та МАЗ, вантажопідйомністю до 10 тонн.

Цілодобово обслуговуємо багатоквартирні будинки, приватний сектор та підприємства: надаємо в оренду євроконтейнери різного об’єму для роздільного збору сміття; вивозимо відходи згідно графіку; відповідаємо за санітарний стан майданчика для збору сміття – прибираємо після вивозу, чистимо і фарбуємо контейнери, миємо при потребі.

Пропонуємо послуги самоскиду.

Рекламна інформація:

Підприємство було засновано в 1909 році, і вже більше 100 років здійснює вивіз сміття у Львові. Під сучасною назвою працює з 1994 року і сьогодні обслуговує 9 ЛПК в різних районах міста. Машинний парк складається з сучасних сміттєвозів, містких асенізаційних машин і самоскидів для будівельного і габаритного сміття.

«Львівспецкомунтранс» вивезе що завгодно – цеглу і скло, гілки зрізаних дерев, старі меблі чи землю. Очистка септиків, вивезення твердих побутових відходів теж входить у сферу компетенції фірми. Послуги надаються цілодобово, навіть в вихідні та святкові дні.

Збереження навколишнього середовища – пріоритетне завдання компанії. Ми вважаємо своїм обов’язком цивілізоване ставлення до роздільного збору сміття, підтримання санітарного стану сміттєвих майданчиків і контейнерів, своєчасне вивезення та належну утилізацію відходів.

З нами легко підтримувати чистоту в місті і екологічну безпеку в регіоні.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
03348465

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 17:15
Вівторок:
від 08:30 до 17:15
Середа:
від 08:30 до 17:15
Четвер:
від 08:30 до 17:15
П'ятниця:
від 08:30 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.03.2019