Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВ-МОДА, ТОВ

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Хмельницького, 109
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Розробка та виготовлення корпоративного одягу для банків, супермаркетів, магазинів, перукарень, барів, ресторанів, готелів та спеціального одягу для промислових підприємств та організацій з вишивкою логотипів. Виготовлення сувенірної продукції з текстилю. Пошиття спецодягу на замовлення.

Рекламна інформація:

Компанія «Львів-Мода» працює на ринку пошиття корпоративного одягу з 2000 року.

Ми забезпечуємо наших клієнтів комфортною, практичною та якісною уніформою. Широкий вибір пропозицій по стилю та вартості для працівників супермаркетів, ресторанів екстра-класу, кафе, автомийок, сучасних санаторіїв та комфортабельних готелів.

Грамотно спланована маркетингова політика компанії «Львів-Мода» дозволяє виправдати витрати замовника на корпоративний одяг. При цьому, якісна приваблива уніформа, в кінцевому результаті, приносить більше вигоди у фінансовому та в іміджевому планах.

Політикою нашої компанії став пошук найновіших та найефективніших технологій, підгрунттям яких є абсолютна якість. З цією метою ми відвідуємо вітчизняні та міжнародні виставки, порівнюємо, оцінюємо та використовуємо найновіші досягнення в сфері виготовлення корпоративного одягу.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.10.2017