Універсальний львівський довідник

ПЕЧАТКИ, ШТАМПИ ЛЕВА

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дорошенка, 25, оф. 1
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо:
- онлайн конструктор печаток;
- швидкий вибір печатки;
- виготовлення факсиміле;
- виготовлення екслібрисів;
- рельєфна печатка;
- лазерне гравіювання;
- елементи захисту;
- самонабiрний штамп;
- нумератори;
- датери;
- пломбiратори;
- ручка штамп;
- печатка по відбитку.

Рекламна інформація:

Компанія «Печатки та штампи Лева» м. Львів є офіційним виробником печаток штампів у Львові. Дозвіл МВС України №001456 від 9.03.2010 р

Сучасні технології і постійний пошук нових форм у виготовленні печаток дозволили нам стати найбільш передовою компанією в області інновацій. До вашої уваги виготовлення печаток будь-якої складності. Можливість розміщення на печатках будь-яку форму логотипу. Розміщення на печатці від 1 до 10 різних кольорів, що дозволить стати вашій печатці або штампу унікальним.

Ми займаємося виготовлення печаток для підприємців, підприємств, організацій, робимо печатки гербові, печатки для документів, печатки по відбитку, печатки лікаря, печатки адвокатів, печатки експертів, печатки нотаріусів. А також виготовляємо факсиміле, екслібриси, рельєфні печатки. Виробляємо металеві печатки, пломбіри, пломбіратори та клейма.

Звернувшись в нашу компанію, ви відчуєте сервіс і високу оперативність. Замовити печатку можна зробивши замовлення в онлайн формі або безпосередньо в офісі.

Замовивши виготовлення печатки у нас, ви неодмінно залишитеся задоволені, наші фахівці завжди вас проконсультують з усіх юридичних тонкощів пов’язаних з виготовленням або знищенням печаток.

Ключові слова:

лазерне гравіювання львів, замовити печатку, факсиміле ціна, відновлення печатки, автоматичні нумератори, виготовити штамп, виготовлення печатки для лікаря, виготовлення печатки для юристів, виготовлення печаток штампів, виробити дублікат печатки, відновити зношену печатку, відновлення за відтиском печатки, гравірування на металі, гравірування на склі, гравірування на шкірі і пластиці, датер з вільним полем, датери, двокольорові датери, докторська печатка, дублікат печатки ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37461616

Службова інформація

Профіль редагував:
Тонконог Валерій Вікторович
Дата перевірки:
20.11.2019