СЕМАШКО, ПП
Адреса:
18030, м. Черкаси, вул. Чехова, 104
Поштова адреса:
18005, м. Черкаси, а/с 873
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СЕМАШКО, ПП

СЕМАШКО, ПП
Адреса:
18030, м. Черкаси, вул. Чехова, 104
Поштова адреса:
18005, м. Черкаси, а/с 873
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СЕМАШКО, ПП
Адреса:
18030, м. Черкаси, вул. Чехова, 104
Поштова адреса:
18005, м. Черкаси, а/с 873
Телефони:

Діяльність

Фото — СЕМАШКО, ПП Пропонуємо розробку і виготовлення обладнання для нанесення самоклеючої етикетки на поверхні продукту різної форми:
- етикетувальні автомати та промислові аплікатори самоклеючої етикетки;
- аплікатор однопозиційний автоматичний;
- двохпозиційна етикетувальна машина;
- промисловий аплікатор самоклеючої етикетки;
- система управління етикетировочним автоматом (аплікатором);
- механізовані столи подачі та прийому продукції;
- маркувальне обладнання;
- транспортери.

Інформація

Якщо Ви власник великого виробництва чи тільки вийшли на ринок, то повинні розуміти, щоб ваша продукція була пізнавана і покупець міг відрізнити її від продукції конкурента, необхідне нанесення етикетки. Завдяки етикетуванню ваш товар набуде візуальної унікальності, та дозволить покупцеві з величезного різноманіття товарного ряду візуально обрати ваш продукт.
Дуже важливе акуратне нанесення і якісне розташування її товар. Тому як розробку, так і нанесення етикетки на продукт варто довірити професіоналам.

ПП ”Семашко” пропонує високопродуктивні етикетировочні автоматичні машини для акуратного та якісного нанесення етикетки на товар, що самоклеїться. У нас є етикетировочні машини, які етикетиють тару різної форми: пляшки, банки, каністри, флакони, пресерви, консервні банки, каністри та інше. Працюють з тарою з різним матеріалів: поліпропіленової, поліетиленової, РЕТ, картонною упаковкою. Деякі з машин за одну годину можуть етикетувати до 12 тисяч одиниць продукції.

Якщо у вас виникають питання щодо нашої продукції, звертайтесь! Наші спеціалісти з радістю підберуть вам етикетировочний апарат недорого, який максимально задовільнить ваші потреби.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Семашко Андрій Іванович — директор
Рік заснування:
1999
Кількість працівників:
1 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 18.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

етикетувальник черкаси, маркувальне обладнання купити, етикетувальна машина замовити, етикетировочні системи, автоматичний етикетувальник, етикетувальник етикеток, етикетавтомат купити, етікетувальна машина недорого, етікетировочний автомат, етикетувальне обладнання, етикеточна машина, транспортери на замовлення, автоматичний аплікатор етикеток ціна, пакувальне обладнання вартість, виготовлення етикетки, аплікатори самоклеючої етикетки ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.