Контакти

Юридична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. П’ясецького, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КВАДРОКОМП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. П’ясецького, 12
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Юридична адреса:
79016, м. Львів, вул. Шептицьких, 26
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. П’ясецького, 12
Телефони:

Діяльність

ТОВ ”Квадрокомп” - офіційний дистриб’ютор мастильних матеріалів MOTUL, Petrol Ofisi, Total, і представник брендів: Lotos, Prista, Texaco, Profex, Shell Car Care, Unimark MULLER, Philips Automotive lighting. Компанія реалізує широкий асортимент високоякісних транспортних та індустріальних олив для легкового та комерційного транспорту, промислових вузлів та агрегатів. Ми мультибрендова компанія, що дозволяє підібрати Замовнику ефективне рішення з поміж різних брендів.
Ми пропонуємо:
- Моторні і трансмісійні масла для легкових автомобілів
- Моторні і трансмісійні масла для сільськогосподарської, комунальної та будівельної техніки, для транспортних компаній, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення
- Оливи для промисловості (гідравлічні, компресорні, циркуляційні, редукторні та інші)
- Технічні рідини, автохімію та автокосметику.
Гарантуємо найкоротший шлях мастильних матеріалів від виробника до Вашого складу, що забезпечує найкращу ціну та гарантію якості.

Інформація

Ми пропонуємо повний цикл співпраці – від кваліфікованого підбору, безкоштовної доставки, програми відтермінування оплати, до контролю за станом мастильного матеріалу, що експлуатується у вашій техніці. Наші фахівці обґрунтують визначення інтервалу заміни, нададуть вичерпну інформацію про особливості використання різних продуктів, за необхідності проведуть навчальні семінари для вашого персоналу.
Для підприємств, що мають парк транспортних засобів або спеціалізовану техніку, пропонуємо сервіс лабораторних аналізів проб відпрацьованих мастильних матеріалів, що дозволить визначити оптимальні міжсервісні інтервали, порівняти роботу різних продуктів, здійснювати контроль технічного стану найбільш важливих вузлів та агрегатів, порівняти якість фільтрів.
Команда ”Квадрокомп” – це професійні та компетентні фахівці, що завжди відкриті до співпраці! Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1995
Торгові марки:
Motul (Франція)
Petrol Ofisi (Туреччина)
Prista | Texaco (Болгарія)
Оновлення даних: 28.02.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.