Контакти

Адреса:
79013, м. Львів, просп. Шевченка, 45
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

AQUA CHISTKA, ХІМЧИСТКА

Контакти

Адреса:
79013, м. Львів, просп. Шевченка, 45
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79013, м. Львів, просп. Шевченка, 45

Діяльність

При необхідності відновити первісний естетичний зовнішній вигляд або провести чистку плям які в’їлися на предметах м’яких меблів, одягу, елементах інтер’єру знадобиться звернутися в спеціалізовану організацію. Основною спеціалізацією нашої компанії є хімчистка будь-якої складності. Навіть при дотриманні в будинку тотальної чистоти і порядку, регулярних ретельних прибираннях неможливо повністю захистити всі предмети від зносу і забруднення. А від випадкового нанесення плям не застрахований ніхто. Самостійно ж привести в порядок забруднені предмети в більшості випадків просто неможливо, адже потрібно знати підхід до усунення кожного виду забруднення, а також мати спеціальне обладнання і миючі засоби. Одним з напрямків нашої діяльності є виїзна хімчистка. Це дуже зручно для власників громіздких меблів і матраців, адже їх транспортування викликає складності і незручності, а також тягне за собою додаткові грошові витрати. При великому обсязі робіт наші фахівці безкоштовно відвідають об’єкт, оглянуть забруднені предмети, а також визначать найбільш ефективні способи їх очищення. Хімчистка меблів є профільною діяльністю нашої фірми, тому ми з упевненістю можемо гарантувати клієнтам блискучий результат.

Інформація

При великому обсязі робіт наші фахівці безкоштовно відвідають об’єкт, оглянуть забруднені предмети, а також визначать найбільш ефективні способи їх очищення. Хімчистка меблів є профільною діяльністю нашої фірми, тому ми з упевненістю можемо гарантувати клієнтам блискучий результат.

Рубрики

Оновлення даних: 12.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.