Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХУДОЖНЯ ШКОЛА

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 20
Телефони:

Діяльність

Modern art school «Van Gogh» – сучасна художня школа-студія для дорослих і дітей. Ми навчимо Вас добре малювати, допоможемо розкрити свій талант і підвищити майстерність. Для дорослих процес навчання малюванню стане справжнім захопленням з можливістю розкрити свого внутрішнього художника. Малювання може бути Вашим хобі і перетворитись у захопливий досуг. В «Van Gogh» простий олівець і фарби перетворяться на потік думок, емоцій і відчуттів.
Діти отримають фундаментальні знання з академічного малюнку і живопису, сформують сприйняття навколишнього світу як джерело гармонії і краси. Ми прищепимо їм спостережливість, допитливість, виховаємо наполегливість у творчій роботі.
Рівень Вашої початкової підготовки не має значення. Для кожного учня створюється програма, побудована на його особистих побажаннях і перевагах. Теорія подається паралельно з освоєнням матеріалу. Записатися в нашу художню школу-студію «Van Gogh» і почати малювати можна в будь-який день.
Індивідуальний підхід, робота в світлій просторій майстерні, творча атмосфера, використання гідних художніх матеріалів – це складові якісної освіти нашої художньої школи.

Рубрики

Оновлення даних: 15.01.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.