Універсальний львівський довідник

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ОСВІТЛЕННЯ

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. М. Пимоненка, 3
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
2015

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Інтернет магазин освітлення Vela.com.ua пропонує широкий вибір світильників: світлодіодні прожектори, промислові світильники, вуличні світильники, лінійні світильники, трекові системи, світильники для офісу і дому.

Рекламна інформація:

Наша компанія TM Vela виробляє і постачає якісне світлодіодне обладнання на ринку в Україні, яке в ціновому еквіваленті можна порівняти з мрією. Спочатку це здавалося неможливим, але ми створили таку техніку, яку хочеться купувати собі, хочеться рекомендувати своїм знайомим, а також користуватися нею протягом багатьох років.

Ми група професіоналів, сертифіковані світлотехніки, проводимо розрахунки кількості світильників необхідного для освітлення будь-яких приміщень. На нашому сайті представлені потужні прожектори, акуратні світильники, дизайнерські трекові системи, лінійні світильники, офісні та промислові світильники.
Наша гордість - Дерев’яні світлодіодні світильники. Це не просто світло, а його яскравість, м’якість і надійність в одному плафоні. ВЕЛА створила свій світильник, який подобається клієнтам.

Ви зможете підібрати собі потрібний товар, подзвонити нам і отримати його. У разі чого, ми підкажемо Вам, що краще підійде.

Основними цілями компанії є : впровадження інноваційних технологій та енергозберігаючих систем в Україні, допомога нашим клієнтам в економії електроенергії.

Вибираючи нашу продукцію TM Vela, Ви завжди будете впевнені в її високій якості, надійності, довговічності, безпеки і, що особливо важливо, в її економічності та екологічності!

Купуючи освітлення від Vela - Ви дозволяєте якісному обладнанню стати ще ближче до користувачів в Україні.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
TM Vela, Україна
Торгова марка:
EGLO, Австрія
Торгова марка:
Kanlux, Польща

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.09.2019