Універсальний львівський довідник

ПАЛІТРА ТУР, ТУРИСТИЧНЕ АГЕНТСТВО

Фактична адреса:
79070м. Львів, вул. Хуторівка, 40а, оф. 338
Телефон основний:
(032) 2329514
Телефони:
(068) 7057672, (093) 4365983

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Палітра тур – міжнародний туроператор, що пропонує широкий вибір турів у різні куточки світу. Ми співпрацюємо з професійними екскурсоводами та надійними перевізниками з усіма видами транспорту від легкового автомобіля до автобуса євро класу. Основна мета нашої роботи – це надання послуг на належному рівні. І для того, щоб досягнути цієї мети ми постійно створюємо нові маршрути та вдосконалюємо вже існуючі. Вивчаємо нові цікаві місця для того, щоб потім ви змогли поїхати туди і отримати максимум незабутніх вражень і задоволення від побаченого та пережитого.

Список країн, які ми пропонуємо відвідати великий: Україна, Грузія, Вірменія, Ізраїль, Йорданія, Узбекистан, Азербайджан, Тайланд, Білорусь, Болгарія – курорти, які розкриють свої гостинні обійми для туристів. І авжеж важко уявити діяльність нашої компанії без Європи, яка охоплює Чехію, Словаччину, Угорщину, Австрію, Францію, Італію та інші.

Пляжі грузинських курортів, відмінний сервіс готелів Вірменії, екзотика Тайланду, історико-культурна спадщина України – все це і багато іншого, стає доступним туристам, мандрівним з туроператором Палітра Тур.

Службова інформація

Дата перевірки:
12.01.2016