Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ТУРИСТИЧНІ ПОЇЗДКИ

Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
м. Львів, вул. Навроцького, 1
Телефони:

Діяльність

Широкий вибір турів у різні куточки світу.

Інформація

Палітра тур – міжнародний туроператор, що пропонує широкий вибір турів у різні куточки світу. Ми співпрацюємо з професійними екскурсоводами та надійними перевізниками з усіма видами транспорту від легкового автомобіля до автобуса євро класу. Основна мета нашої роботи – це надання послуг на належному рівні. І для того, щоб досягнути цієї мети ми постійно створюємо нові маршрути та вдосконалюємо вже існуючі. Вивчаємо нові цікаві місця для того, щоб потім ви змогли поїхати туди і отримати максимум незабутніх вражень і задоволення від побаченого та пережитого.

Список країн, які ми пропонуємо відвідати великий: Україна, Грузія, Вірменія, Ізраїль, Йорданія, Узбекистан, Азербайджан, Тайланд, Білорусь, Болгарія – курорти, які розкриють свої гостинні обійми для туристів. І авжеж важко уявити діяльність нашої компанії без Європи, яка охоплює Чехію, Словаччину, Угорщину, Австрію, Францію, Італію та інші.

Пляжі грузинських курортів, відмінний сервіс готелів Вірменії, екзотика Тайланду, історико-культурна спадщина України – все це і багато іншого, стає доступним туристам, мандрівним з туроператором Палітра Тур.

Рубрики

Оновлення даних: 19.04.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.