Універсальний львівський довідник

ОЛІМП-ПІВДЕННИЙ, ФІТНЕС-ЦЕНТР

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Фітнес-центр запрошує на пілатес, йогу, стрип-пластику, step-аеробіку, BodyCombat, функціональне тренування.

Рекламна інформація:

Тренажерна зала оснащена оптимальним набором тренажерів німецької фірми STEIN і Ви точно оціните стильність та досконалість дизайну нашого обладнання!

Найсучасніша кардіо лінія, до складу якої входять останні розробки фірми SPORTART та IMPULSE має: бігові доріжки, степпери, орбітреки , та велотренажери. Зона вільних ваг включає в себе дубовий важкоатлетичний поміст для великих ваг, горизонтальні лави зі стійками для штанг, лави для жиму лежачи, лави для жиму сидячи, для жиму під кутом, тренажер Смітта, лавка Скота, гантельний ряд від 0.5 до 44кг.


Зона важкої атлетики та зона пауерліфтингу – два професійні помости з важкоатлетичним обладнанням (штанги фірми Eleiko) - допоможуть Вам вдосконалити свої силові якості та набути форми міфічних атлантів!

Зона легкої атлетики -доріжка на 3 полоси по 100 см кожна, окружністю 100 м надасть Вам змогу вдосконалювати свої атлетичні якості! Саме біг по природній поверхні нашої доріжки найкращим чином природніх рухів збудує Ваше тіло у відповідності до форм Олімпійських Богів!

Зона гімнастики – оснащена турніками, брусами, боксерською грушею, великим рядом гантелей, унікальним тренажером функціонального тренінгу TRX – тобто всім необхідним устаткуванням для естетики вашої форми!

Службова інформація

Дата перевірки:
10.10.2019