Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ОЛІМП-ПІВДЕННИЙ, ФІТНЕС-ЦЕНТР

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефони:

Діяльність

Фітнес-центр запрошує на пілатес, йогу, стрип-пластику, step-аеробіку, BodyCombat, функціональне тренування.

Інформація

Тренажерна зала оснащена оптимальним набором тренажерів німецької фірми STEIN і Ви точно оціните стильність та досконалість дизайну нашого обладнання!

Найсучасніша кардіо лінія, до складу якої входять останні розробки фірми SPORTART та IMPULSE має: бігові доріжки, степпери, орбітреки , та велотренажери. Зона вільних ваг включає в себе дубовий важкоатлетичний поміст для великих ваг, горизонтальні лави зі стійками для штанг, лави для жиму лежачи, лави для жиму сидячи, для жиму під кутом, тренажер Смітта, лавка Скота, гантельний ряд від 0.5 до 44кг.


Зона важкої атлетики та зона пауерліфтингу – два професійні помости з важкоатлетичним обладнанням (штанги фірми Eleiko) - допоможуть Вам вдосконалити свої силові якості та набути форми міфічних атлантів!

Зона легкої атлетики -доріжка на 3 полоси по 100 см кожна, окружністю 100 м надасть Вам змогу вдосконалювати свої атлетичні якості! Саме біг по природній поверхні нашої доріжки найкращим чином природніх рухів збудує Ваше тіло у відповідності до форм Олімпійських Богів!

Зона гімнастики – оснащена турніками, брусами, боксерською грушею, великим рядом гантелей, унікальним тренажером функціонального тренінгу TRX – тобто всім необхідним устаткуванням для естетики вашої форми!

Рубрики

Оновлення даних: 18.11.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.