Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГАРЯЧА ЛІНІЯ МІСТА

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Гаряча лінія здійснює прийом телефонних звернень громадян міста, реєстрацію скарг, передачу даних до компетентних органів і перевірку вирішення заявлених проблем. Всі дзвінки приймають консультанти міської ради і волонтери. Вони також ведуть роботу з електронними зверненнями і надають послуги міської довідки.

Інформація

Короткий номер має тепер гаряча лінія. Всього кілька цифр, які можна легко запам’ятати – 1580. Це не єдина зміна, яку запровадили в цій службі за останніх півроку. Збільшення числа диспетчерів, залучення волонтерів, робота з електронними зверненнями, перевірка результатів скарг - все задля покращення зворотнього зв’язку міської адміністрації з львів’янами і вирішення їх нагальних потреб.

Дзвінки цілодобово приймають чотири диспетчери через багатоканальні телефони. Ті відвідувачі, яким доводиться чекати на лінії, мають змогу ознайомитися з роботою комунальних служб Львова. Кожен додзвонювач може отримати безкоштовну консультацію стосовно життя міста, а також поскаржитися на конкретну проблему.

Скарга буде зареєстрована, передана до перевірки і вивчення компетентними посадовими особами, які повинні адекватно реагувати на отриману інформацію. Звернення може бути закрите тільки у разі, коли мешканець особисто підтвердить розв’язання проблеми.

Одночасно зберігається можливість користуватися і основними номерами львівської довідки і «гарячої лінії» міського голови – 297-59-11 та 297-59-99.

Кожен, хто проживає у Львові, може скористатися своєю можливістю донести свої переживання до можновладців і переконатися, що його турботи готові розділити, а в біді – допомогти!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 15.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.