Універсальний львівський довідник

СОЛОМІЯ, ЮВЕЛІРНИЙ САЛОН

Фактична адреса:
81130Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30
Телефон основний:
(032) 2328138

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Тут пропонуються прикраси різноманітного дизайну, що виражають кохання, сімейне щастя, вдачу, чарівність юності та оптимізму.

Рекламна інформація:

В ювелірній лінії є все те, що цікавить успішну сучасну людину. Це поєднання тонкого, вишуканого стилю з останніми тенденціями нового віку.

В житті будь-якої жінки є моменти, коли їй недостатньо бути просто красивою, виглядати гарно. Іноді, щоб момент вийшов саме таким, яким його собі жінка уявляє, щоб вечір залишився в пам’яті тією подією, про яку жінка мріяла, їй необхідно бути чарівною! Виглядати приголомшливо. Так склалось, що ювелірні прикраси – це те, що дійсно спрацьовує. Вони підкреслюють глибину очей. М’яке сяйво волосся. Вони ушляхетнюють образ і роблять будь-яку жінку більш витонченою. В цьому їх дивовижний секрет. І жінці у жодному випадку не можна відмовляти в можливості бути самою красивою на світі. Лишень для справжніх знавців та ювелірів діамант цінний сам по собі. Для більшості людей це, звичайно, всього лиш символ. Та саме тому дарувати прикраси – чудово. Тому це – чаруючий блиск, неповторна гра світла, вражаюча краса та щира радість. Не ювелірні вироби приносять людям стільки щастя. І не вагою діамантів оцінюється такий подарунок, а значимістю відзначеної цим подарунком події. І якщо ви бачите, як в коханих очах мерехтять відблиски дорогоцінних камінців, то можете бути впевнені, що цей день назавжди залишиться в пам’яті як один з самих важливих. І самих прекрасних.

Ми пропонуємо Вам оригінальність та неповторність художніх ідей ювелірного мистецтва. Класичний та сучасний стилі . вишуканість та елегантність, відмінна якість та розумні ціни – все це є відмінною рисою наших ювелірних виробів.

Службова інформація

Дата перевірки:
24.07.2017