Універсальний львівський довідник

ЛІТЕХ, КОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Дудаєва, 15, к. 40
Телефон основний:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Компанія пропонує: приватним користувачам - доступ до інтернету, хостинг, реєстрацію доменних імен; корпоративним клієнтам – доступ до інтернету, створення локальної мережі (ЛМ), встановлення інтернет-серверу під керуванням ОS FREE BSD, який захищає ЛМ від проникнення і може виконувати такі функції: веб-, проксі- і поштового сервера, системи адміністрування, антивірусного захисту, системи накопичення і аналізу статистичної інформації.
Також компанія займається WEB розробками, системним та прикладним програмуванням, розміщенням рекламної інформації.

Рекламна інформація:

Компанія надає якісні інтернет послуги приватним і корпоративним клієнтам. В колективі працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають спеціальну освіту і знають, як можна забезпечити ефективну роботу в всесвітній мережі.

«Літех» – відомий у Львові Інтернет-провайдер, що забезпечує доступ до високошвидкісного інтернету і надає можливість ефективної роботи з специфічними серверами і програмами, які захищають ваші ресурси і оптимізують їх роботу.

Крім того, ми допомагаємо в створені веб-сторінок (статичних і динамічних), інтернет-магазинів, розміщення реклами на сайтах і банерах, займаємось системним і прикладним програмуванням, тощо.

Компанія зацікавлена в тому, щоб її клієнти були задоволені і тому пропонує досить помірковані ціни на свої послуги.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.06.2019