Універсальний львівський довідник

АЛЕССІЯ, ВЕСІЛЬНИЙ САЛОН

Фактична адреса:
79005м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

У весільному салоні «АЛЕССІЯ» Ви зможете придбати, чи взяти на прокат сукні з розкішними корсетами, пишними спідницями, шикарними шлейфами, а також ніжні та романтичні весільні сукні. Наш весільний салон пропонує нареченим різні варіанти весільних суконь, виконаних у сучасному стилі, з актуальних тканин та у різній кольоровій гаммі.

Привітні працівники допоможуть Вам у правильному виборі весільної сукні: підберуть модель, яка буде відповідати Вашому стилю та характеру, допоможуть підкреслити всі Ваші переваги.

У нас ви можете вибрати весільні сукні з колекцій від DEMETRIOS, JUSTIN ALEXANDER, ELIANNA MOORE, KELLY STAR, SAN PATRICK та WHITE ONE.

Рекламна інформація:

Справжнє перевтілення нареченої починається з прекрасної весільної сукні.

«Одягнись претензійно – і всі помітять сукню. Одягнись бездоганно – і всі помітять жінку» - цією фразою Коко Шанель раз і на завжди визначила поняття витонченого смаку.

Як знайти свій стиль у весільному образі? Як з тисяч варіантів моделей суконь та аксесуарів знайти ті, які підкреслять переваги, розкриють характер та попадуть точно в ціль? Про це задумуються наречені, котрі приходять до весільного салону.

«АЛЕССІЯ» – так називається новий салон весільних суконь у м. Львові. Наш салон недавно відсвяткував свій перший день народження, і вже можна з впевненістю сказати, що саме тут поталанило знайти саме ту «свою сукню» багатьом нареченим. Вишукані лінії, витончений декор, висока якість представлених суконь не залишать відвідувачів байдужими.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
DEMETRIOS, (США), JUSTIN ALEXANDER, (Англія)
Торгова марка:
ELIANNA MOORE, KELLY STAR, (Франція)
Торгова марка:
SAN PATRICK та WHITE ONE, (Іспанія)

Графік роботи

Понеділок:
від 11:00 до 19:00
Вівторок:
від 11:00 до 19:00
Середа:
від 11:00 до 19:00
Четвер:
від 11:00 до 19:00
П'ятниця:
від 11:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
11.01.2019