Універсальний львівський довідник

ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Архипенка, 32
Телефон основний:
(032) 2754843
Телефони:
(067) 4294756, (050) 5542235
Факс:
(032) 2256068

Про компанію

Керівник:
Струк Тетяна Володимирівна — директор
Рік заснування:
1997

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг

Продукція, послуги:

ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР® є перекладацькою компанією повного циклу та надає послуги:
• письмового перекладу спеціалізованих текстів найрізноманітнішої тематики (фінансової, технічної, юридичної документації, наукової та художньої літератури, ділової та особистої кореспонденції) різного рівня складності;
• нотаріального засвідчення перекладених документів та проставленні апостиля;
• редагування перекладу;
• усного синхронного або послідовного перекладу на заходах різного рівня;
• перекладу аудіо- та відеоматеріалів;
• перекладу польського присяжного перекладача.


Доставка засвідчених перекладів Новою Поштою або іншою зручною для Вас кур’єрською службою.

Рекламна інформація:

ЛІНГВІСТИЧНИЙ ЦЕНТР® має стійку репутацію фахівців у галузі перекладацького бізнесу та є лідером у галузі перекладацьких послуг і послуг із локалізації в Україні.

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціна/якість завдяки компетентності й фаховості перекладачів, редакторів і менеджерів, найсучаснішим технологіям та індивідуальному підходу до кожного замовлення. У роботі ми використовуємо новітні технології в галузі перекладу для забезпечення точного та єдиного перекладу протягом виконання великих проектів: засоби пам’яті перекладацьких рішень, керування термінологією та створення словникових баз і глосаріїв.

Ми дбаємо, щоб наша робота відповідала найвищим стандартам якості; з цією метою в нас упроваджено систему керування якістю, сертифіковану на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (Сертифікат на систему управління якістю стосовно надання послуг з письмового та усного перекладу з/на іноземні мови № UA. MQ. 048-223-17 від 12 червня 2017 р).

Зателефонуйте або завітайте до нас, ми допоможемо вирішити будь-які Ваші лінгвістичні проблеми.

Ключові слова:

письмові переклади, послуги усного перекладу, редагування перекладу, послуги перекладача, послуги перекладу, апостиль, аудіовізуальний переклад, додрукарська підготовка, засвідчений переклад документів, легалізація, локалізація веб-сайтів веб сторінок оновлень програмного забезпечення, локалізація програмного забезпечення, медичний переклад, нотаріальний переклад, переклад аудіо- і відеоматеріалів, переклад документів для виїзду за кордон, присяжний перекладач польської мови, переклад інструкцій, посібників, переклад офіційних документів, переклад текстової частини сайту, переклад юридичних текстів, перекласти на англійську, перекласти фінансові документи, установчі, реєстраційні документи, письмовий переклад, усний синхронний послідовний переклад, бюро перекладів, центр перекладів, Лінгвістичний Центр

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2722301620

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Сковронська А.
Дата перевірки:
16.05.2018