Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

SHARGO AGENCY, ТРЕНІНГОВО-КОНСАЛТИНГОВЕ АГЕНТСТВО

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79011, м. Львів, вул. Водогінна, 2
Телефони:

Діяльність

Експерти агентства Юрій Сліпко і Олег Шаргородський надають консалтигнові послуги, проводять тренінги, та розробляють кроковий план дій для підвищення результативності вашого бізнесу.

Пропонують наступні теми: механізми збільшення прибутковості бізнесу; впровадження технологій тайм-менеджменту; набір ефективного персоналу; інші актуальні аспекти ведення справ. Також презентують корпоративні тренинги: «Управління конфліктами», « Подвоєння особистої ефективності», «Боротьба з запереченнями клієнтів» та інші.

Всі бажаючі можуть отримати в подарунок книгу наших експертів « 5 способів збільшити продажі без затрат на рекламу».

Інформація

Тренінгово-консалтінгове агентство «SHARGO AGENCY» пропонує послуги власникам і керівникам малого і середнього бізнесу – консультації, тренінги та розробку стратегії розвитку ефективності підприємства. Тренери-експерти доносять до своїх учнів інформацію про те, як перемогти конкурентів і захопити ринок, розширюють розуміння процесів бізнесу в таких сферах: особиста ефективність; маркетинг; продажі; огляд бізнес книг; психологія бізнесу. Також надають практичну допомогу молодим компаніям – побачити можливості розвинути свою справу і вивести її на новий, більш прогресивний рівень. Заснували агентство два практикуючих експерти – Олег Шаргородський та Юрій Сліпко.

Олег Шаргородський має досвід продажів з 2001 року, як тренер і консультант – з 2007. Освіту отримав в Львівському Банківському інституті і Школі бізнесу Haensch в Німеччині. Керував підрозділами в великих міжнародних фірмах. Є автором книг і навчальних програм.

Юрій Сліпко – експерт по продажам. Найбільше особисте досягнення – реалізація партії цукру на 15 000 000 доларів США. Автор книг, навчальних методик і ряду статей в ділових виданнях України та світу.
Навчався в Krakowska Akademia im. AFM (Польща), а також в таких авторитетних коуч-тренерів як Jordan Belfort, Dan Kennedy, Сергій Азимов, Ігор Манн, Гліб Архангельський та інших.

З нами ви виведете свій бізнес на новий рівень!

Рубрики

Оновлення даних: 17.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.