Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Лемківська, 15а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГІРУДОМЕД, ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ П’ЯВКАМИ

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Лемківська, 15а
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Лемківська, 15а

Діяльність

Гірудотерапія – цілюща практика використання медичних п’явок і їх властивостей ферментів для профілактики і лікування величезного спектра захворювань. Медична п’явка є офіційним засобом лікування. Для процедури використовуються п’явки, які пройшли медичний контроль і вирощені на спеціальній біофабриці. Відсмоктуючи кров, п’явка впорскує в ранку біологічно активні речовини. Потрапляючи в кров людини, ці ферменти вступають в біохімічну реакцію із середовищем, реалізуючи свої цілющі властивості. П’явка використовується одноразово, після сеансу терапії утилізується.
У лікуванні гінекологічних захворювань гірудотерапія завоювала популярність, оскільки її ефективність при цих недугах дуже висока. У багатьох зарубіжних клініках цей метод використовується як основний. Зокрема, в гінекології п’явки використовуються для боротьби з інфекційними та запальними захворюваннями, при лікуванні хронічних і запальних процесів матки і придатків, маститів, кольпітів, ендометріозу, спаєчних процесів, клімактеричних розладів.

Інформація

Продаж і доставка п’явок

Рубрики

Оновлення даних: 04.11.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.