Універсальний львівський довідник

АЛЛА, ТУРИСТИЧНА ФІРМА

Фактична адреса:
79007м. Львів
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Послуги з організації подорожувань

Продукція, послуги:

Пропонує тури в Болгарію, Чорногорію, Грецію, Єгипет, Іспанію, Турцію, ОАЕ, Туніс і Словаччину. Акції, гарячі путівки, бонуси . Зимовий відпочинок в горах Австрії, Польщі, Словаччини і українських Карпатах. Екскурсійні тури в Ізраїль, Італію, Францію, Австрію, Угорщину, Польщу, та по Україні. Також групові та індивідуальні екскурсії по Львову. Організацію поїздок на фестивалі та інші культурні події. Перевезення автобусними та авіа чартерами, груповими автобусними рейсами.

Рекламна інформація:

Турфірма більше двадцяти років успішно працює на вітчизняному ринку. За ці роки компанія завоювала бездоганну репутацію серед замовників і ділових партнерів, завдяки одному з основних принципів роботи – бути завжди чесними в робочих стосунках і не давати нездійсненних обіцянок. Тож щороку кількість клієнтів туристичної агенції Алла зростає.
Відпочинок на морі – Чорному, Середземному, Червоному, а також на берегах океанів, це прагнення багатьох, яке ми можемо реалізувати. Ми допомагаємо клієнту зробити правильний вибір, керуючись насамперед, його бажаннями, станом здоров’я, фінансовими можливостями. Сприяємо в оформленні необхідного пакету документів, надаємо всю необхідну інформацію про країну, в якій пройде відпустка. Пропонуємо для Вас тільки кращі готелі і надійних перевізників.
Відпочинок у горах - теж популярний напрямок туризму, особливо у зимовий період часу, на новорічні і різдвяні свята, під час зимових канікул. Найпопулярніші лижні курорти Європи і України відкриються для Вас з турфірмою Алла.
Оздоровчий, культурний і активний туризм, сімейні, корпоративні відпустки, весільні подорожі, поїздки з дітьми – цей час повинен стати відображенням Ваших мрій і ми зробимо все, щоб втілити їх у життя!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20815773

Графік роботи

Понеділок:
від 11:00 до 19:00
Вівторок:
від 11:00 до 19:00
Середа:
від 11:00 до 19:00
Четвер:
від 11:00 до 19:00
П'ятниця:
від 11:00 до 19:00
Субота:
від 12:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
08.08.2019