Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АЛЛА, ТУРИСТИЧНА ФІРМА

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Пропонує тури в Болгарію, Чорногорію, Грецію, Єгипет, Іспанію, Турцію, ОАЕ, Туніс і Словаччину. Акції, гарячі путівки, бонуси . Зимовий відпочинок в горах Австрії, Польщі, Словаччини і українських Карпатах. Екскурсійні тури в Ізраїль, Італію, Францію, Австрію, Угорщину, Польщу, та по Україні. Також групові та індивідуальні екскурсії по Львову. Організацію поїздок на фестивалі та інші культурні події. Перевезення автобусними та авіа чартерами, груповими автобусними рейсами.

Інформація

Турфірма більше двадцяти років успішно працює на вітчизняному ринку. За ці роки компанія завоювала бездоганну репутацію серед замовників і ділових партнерів, завдяки одному з основних принципів роботи – бути завжди чесними в робочих стосунках і не давати нездійсненних обіцянок. Тож щороку кількість клієнтів туристичної агенції Алла зростає.
Відпочинок на морі – Чорному, Середземному, Червоному, а також на берегах океанів, це прагнення багатьох, яке ми можемо реалізувати. Ми допомагаємо клієнту зробити правильний вибір, керуючись насамперед, його бажаннями, станом здоров’я, фінансовими можливостями. Сприяємо в оформленні необхідного пакету документів, надаємо всю необхідну інформацію про країну, в якій пройде відпустка. Пропонуємо для Вас тільки кращі готелі і надійних перевізників.
Відпочинок у горах - теж популярний напрямок туризму, особливо у зимовий період часу, на новорічні і різдвяні свята, під час зимових канікул. Найпопулярніші лижні курорти Європи і України відкриються для Вас з турфірмою Алла.
Оздоровчий, культурний і активний туризм, сімейні, корпоративні відпустки, весільні подорожі, поїздки з дітьми – цей час повинен стати відображенням Ваших мрій і ми зробимо все, щоб втілити їх у життя!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
11:00 — 19:00
Вівторок:
11:00 — 19:00
Середа:
11:00 — 19:00
Четвер:
11:00 — 19:00
П'ятниця:
11:00 — 19:00
Субота:
12:00 — 18:00
Оновлення даних: 08.08.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.