Універсальний львівський довідник

FIREFLY STUDIO

Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. Дорошенка, 67
Телефон основний:
(032) 2610338

Про компанію

Рік заснування:
1992

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Творча майстерня пропонує пошив ексклюзивних речей на індивідуальне замовлення: домашнього текстилю (штори, тюлі, подушки, покривала, чохли, скатертини та інше); модного одягу (блузи, сукні, штани, костюми, вечірні вбрання, платтячка до хрещення та конфірмації, верхній одяг, тощо); виготовляємо карнизи та ролети; створюємо дизайн-проекти декорування інтер’єрів текстилем.
Моделювання, розкрій і пошиття виконується в швейно-розкрійному цехові майстерні.

Рекламна інформація:

FIREFLY STUDIO – творча майстерня, де можна замовити унікальний домашній текстиль і модний одяг. Речі, що створює FIREFLY STUDIO – дизайнерські шедеври, виготовлені вмілими майстрами на сучасному обладнанні. Висока якість виробів контролюється на кожному етапі виробництва, традиційні техніки шиття і оздоблення виконуються за новітніми технологіями, тож на виході ви отримуєте насправді добротну річ, яка відповідно виглядає і експлуатується.

Фірма співпрацює з провідними виробниками тканин з Європи - Bennett Silks, James Hare, MYB Textiles. Для пошиву інтер’єрного текстилю матеріали завозяться з США, Британії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини. Ми не використовуємо китайських підробок.

Наші дизайнери створюють комплексні, ретельно продумані проекти, які визначають напрямок оформлення приміщення, слідуючи за побажаннями замовника і враховуючи світові тенденції. Віконний, столовий, постільний, меблевий текстиль – від розробки проекта до навішання штор і розміщення подушок. Також ми допомагаємо в підборі килимів, світильників і інших декоративних елементів, щоб забезпечити цілісність стилю в інтер’єрі.

Студія FIREFLY втілить ваші мрії в життя!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
01.04.2017