Універсальний львівський довідник

ФРАНКЕ, МАГАЗИН-САЛОН, ПП

Фактична адреса:
79054м. Львів, вул. Любінська, 94
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Товари для кухні від офіційного преміум-партнера – швейцарського бренду FRANKE: змішувачі; кухонні мийки з нержавійки, граніту та тектонайту; дозатори; подрібнювачі відходів; витяжки, варочні поверхні, духові шкафи та мікрохвильові печі в стилі кантрі, класік і хай-тек; посудомиючі машини.

Гарантія до 10 років. Оплата готівковим та безготівковим розрахунком. Безкоштовна доставка по Україні.

Запрошуємо до співпраці дизайнерів, салони кухонної техніки, менеджерів по продажам.

Рекламна інформація:

Магазин-салон пропонує українським споживачам продукцію торгової марки FRANKE – лідера в виробництві кухонного обладнання і техніки. Це швейцарська компанія, що має більш, ніж сторічний досвід (заснована в 1911 році). Сьогодні її заводи є у п’ятдесяти країнах, в тому числі в Швейцарії, Німеччині, Італії та Угорщині, а вироби реалізуються в усьому світі.

Визнання кухонної техніки і обладнання від FRANKE отримане завдяки бездоганній якості продукції, елегантному вигляду і функціональності. Присутність FRANKE на вашій кухні надасть певного статусу в очах гостей.

FRANKE виготовляють техніку для побутових потреб і для професіональних кухонь. Особливим досягненням фірма вважає постачання свого обладнання для популярної у всьому світі мережі ресторанів швидкого харчування МcDonald`s.

Гарантія на придбаний фірмовий товар складає до 10 років, а сервісні центри працюють у всіх регіонах. У Львові теж є дві майстерні, що виконують гарантійні зобов’язання компанії.

У магазині-салоні «Техніка для кухні» ви отримаєте всю інформацію про товари, які плануєте придбати, їх доставку і необхідне обслуговування.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Роман
Дата перевірки:
04.10.2017