Універсальний львівський довідник

ФОТОХАТА, АТЕЛЬЄ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Франка, 71
Телефон основний:
(032) 2470874

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Всі види фотопослуг, продаж сувенірів, фототоварів, виготовлення варіозображень. Пропонуємо: студійні і виїзні фотосесії; документальні і художні зйомки; фото на паспорт; фотоальбоми, фотокниги, колажі; випускні планшети; підбір рам і паспарту, створення фотокартин; друк з фотоплівок і цифрових носіів; фотографії на дисках, кераміці, текстилі, холстах; фотошпалери; реставрація та колорування старих світлин; візитки, запрошення; поліграфічні послуги – ламінування, брошюрування, ксерокс, роздрук текстів; та інше.

Рекламна інформація:

Салон-магазин фотопослуг на вулиці Франка - один з десяти закладів львівської мережі фотостудій «ФотоХата», які пропонують своїм клієнтам незмінно високий рівень фотопослуг і широкий вибір супутніх товарів – сувенірів, фототоварів та всіляких приємних дрібничок.

В колективі працюють талановиті фотографи, які вміють креативно мислити і мають серйозну професійну підготовку і досвід роботи. Кожна студійна чи виїзна фотосесія «ФотоХати» - це справжній шедевр, який збереже для майбутнього особливі моменти вашого життя. Весільні, романтичні, love Story, дружні та випускні серії знімків, а також чудові відеоролики створюють справжні художники!

Сучасні люди цінують незвичайні подарунки. Оригінальна ідея – фотокартина на холсті. Зображення переноситься на натуральну поверхню, ретушується і оформляється в раму. Така картина стане окрасою інтер’єру і неодмінно приверне увагу гостей.

Ще одна цікавинка – варіозображення. Це кілька зображень, що послідовно змінюють одне одного залежно від кута спостереження. Для отримання такого ефекту використовують лінзорастровий пластик – красивий і стійкий до пошкоджень матеріал. Варіозображення – новий тренд в фотоіндустрії.

Завітайте в «ФотоХату» і переконайтесь, що ми – найкращі!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 19:00
Неділя:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.03.2017