Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КСЕЛА УКРАЇНА

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Представництво концерну Hella в Україні - виробника газобетону YTONG. YTONG - лідер на світовому ринку автоклавного газобетону, що обумовлено 80-річним досвідом успішного застосування матеріалу цієї марки. Блоки YTONG виробляються за передовими технологіями на сучасному обладнанні, що забезпечує незмінно високу якість продукції і сталість технічних характеристик від партії до партії. Газобетон YTONG забезпечує чудову теплоізоляцію. Блоки YTONG мають високу розмірної точністю. Купуючи YTONG, ви отримуєте високий рівень сервісу. YTONG - це стабільна якість. Продукти під маркою YTONG проходять періодичні перевірки якості, що забезпечує його високий рівень і сталість технічних характеристик.

Рубрики

Оновлення даних: 23.03.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.