Універсальний львівський довідник

ЛВ-ТРАНС-АВТО, ТОВ

Юридична адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 46, к. 52
Фактична адреса:
80391Львівська обл., Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Львівська, 16
Телефон основний:
(067) 6711667
Телефон бухгалтера:
(032) 2243248
Телефони:
(032) 2243259, (032) 2243346
Факс:
(032) 2243327

Про компанію

Керівник:
Гладиш Ігор Дмитрович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту

Продукція, послуги:

ВИРОБНИЦТВО АВТОНАВАНТАЖУВАЧІВ.

ОРЕНДА НАВАНТАЖУВАЧІВ.

РЕМОНТ АВТОБУСІВ:
- ремонт мікроавтобусів;
- капітальний ремонт автобусів.

РЕМОНТ СПЕЦТЕХНІКИ:
- ремонт грейдерів;
- ремонт автонавантажувачів;
- ремонт катків;
- ремонт вилкових навантажувачів;
- ремонт бульдозерів;
- ремонт екскаваторів;
- ремонт фронтальних навантажувачів.

РЕМОНТ С/Г ТЕХНІКИ:
- ремонт тракторів;
- ремонт комбайнів.

ОБРОБКА МЕТАЛУ:
- лазерна порізка металу;
- зварювальні роботи;
- слюсарні роботи по металу.

Рекламна інформація:

Кожна компанія, яка використовує транспорт або спеціальну техніку, стикається з необхідністю її обслуговування.
Ремонт спецтехніки - складна і важлива задача, яка повинна виконуватися професіоналами. Оскільки саме від якості технічного обслуговування і своєчасного ремонту техніки залежить її довговічність.

Ремонт і обслуговування комерційної техніки - один з основних напрямків діяльності компанії ”ЛВ ТРАНС АВТО”. Ми пропонуємо повний спектр якісних послуг від діагностики до капітального ремонту спецтехніки на території компанії ”ЛВ ТРАНС АВТО” неподалік Львова.

Техобслуговування спецтехніки, що проводиться за сучасними методиками і з застосуванням спеціальних пристосувань, дозволяє значно збільшити термін їх служби і зменшити ймовірність надзвичайних ситуацій під час експлуатації. На складах нашої компанії постійно в наявності достатній асортимент запчастин, що дає можливість проводити всі роботи в стислі терміни, скоротити простої техніки з огляду на ремонт та обслуговування.

До переліку послуги «ремонт спецтехніки» входять такі необхідні операції, як:
- повна діагностика і ремонт ТННД і ДВЗ;
- установка додаткового навісного обладнання на техніку;
- ремонт і заміна елементів гідравлічних систем;
- ремонт трансмісії і КПП;
- кузовні, зварювальні та фарбувальні роботи.

Абсолютно всі роботи проводяться фахівцями компанії, що мають спеціальну технічну освіту і значний досвід роботи з комерційними автомобілями. Таким чином, компанія ”ЛВ ТРАНС АВТО”. можегарантувати ідеальний результат, а разом з ним - і подальшу безперервну експлуатацію авто. Ми зробимо все можливе для того, щоб всі необхідні роботи були виконані обумовлений термін, гарантуємо ідеальний стан машин протягом усього експлуатаційного періоду та при цьому забезпечимо адекватну вартість ремонтних заходів.

Довіряючи обслуговування і ремонт спецтехніки нам, ви передаєте транспорт в надійні руки і завжди можете бути впевнені в його справності і надійності!

Ключові слова:

ремонт навантажувачів, виробництво автонавантажувачів, купити спецтехніку, купити навантажувач, слюсарні роботи по металу, роботи по металу, ремонт автобусів, ремонт мікроавтобусів, купити фронтальний навантажувач, капітальний ремонт автобусів, ремонт спецтехніки, ремонт грейдерів, ремонт автонавантажувачів, ремонт ковзанок, ремонт навантажувачів, ремонт бульдозерів, ремонт екскаваторів, ремонт фронтальних навантажувачів, ремонт с/г техніки, ремонт тракторів, ремонт комбайнів, обробка металу, лазерна різка металу, зварювальні роботи, оренда огрузчіков, слюсарні роботи, розточування циліндрів і їх шліфування, полірування деталей, відновлення деталей ремонт механізмів., тирса профілів, свердління отворів, нарізування різьблення, складання та підганяння вузлів, спецтехніка, спецтехніка бу, спецтехніка україні, навантажувач купити, оренда навантажувача, ремонт навантажувача, ремонт двигунів спецтехніки, ремонт сільгосптехніки, ремонт і обслуговування спецтехніки, ремонт фронтального навантажувача, ремонт фронтальних навантажувачів, ремонт і обслуговування автобусів, шини для спецтехніки, здам в оренду погр узчік, здати навантажувач в оренду, сервіс спецтехніки, спецтехніка купити, спецтехніка ремонт, спецтехніки, технічне обслуговування і ремонт спецтехніки, технічне обслуговування спецтехніки, послуги спецтехніки, оренда дизельного навантажувача, кузовний ремонт автобуса, оренда навантажувача без водія, оренда навантажувача з водієм, оренда екскаватора навантажувача, взяти в оренду навантажувач, взяти навантажувач в оренду, вила для навантажувача купити, викуп спецтехніки, дизельний навантажувач купити, замовлення спецтехніки, капітальний ремонт автобусів, ремо нт гідравліки спецтехніки, купити новий навантажувач, купити екскаватор навантажувач, обслуговування спецтехніки, перевезення спецтехніки, навантажувач 10 тонн оренда, навантажувач оренда, навантажувач в оренду, навантажувач телескопічний оренда, ремонт автобуса, ремонт навантажувачів, ремонт автобуса лаз, ремонт автобусів лаз

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38627407

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Андрій
Дата перевірки:
05.11.2018