Універсальний львівський довідник

ІЛОНА, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. Дорошенка, 67, к. 2а
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
2000

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Якісні туристичні послуги європейського рівня: оздоровчі, відпочинкові, медичні, сімейні, екзотичні, освітні, екстрім- тури в Україні і за кордоном; круїзи; дитячі та молодіжні табори; резервація готелів; пошук і бронювання квитків за найкращими цінами; оренда автотранспорту; авіа- та автоперевезення чартерними та регулярними рейсами; TravelSIM-карти; оформлення віз; вичерпні консультації; всебічна допомога менеджерів фірми для організації найкращого відпочинку.

Рекламна інформація:

Туристична компанія «Ілона» з 2000 року виступає на ринку туристичних послуг, як серйозний гравець. Відразу представила вітчизняним споживачам широкий вибір маршрутів, способів трансферу, умов проживання, тощо. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, його бажань і можливостей та відповідальне ставлення навіть до найменших дрібниць в організації відпочинку та подорожей – такі передумови незмінного успіху, який супроводжує діяльність компанії впродовж років.

Всі маршрути, які пропонує «Ілона» попередньо досліджуються своїми співробітниками. Вивчається інфраструктура, клімат, політична ситуація, звичаї країни, відношення до туристів, можливі ризики, цікаві для огляду місця. Якщо це місце виявиться привабливим варіантом, то обираються готелі для поселення відпочивальників, з їх адміністраціями встановлюються партнерські взаємовідносини. Очевидно, що така підготовка робить наших менеджерів насправді компетентними радниками.

«Ілона» - постійний учасник міжнародних туристичних виставок в Україні, Польщі, Росії, Угорщині. Ми не тільки представляємо свій турпродукт, а й демонструємо готовність до співпраці, набуваємо нових партнерів, розширюємо кількість цікавих напрямків, завойовуємо визнання і переймаємо досвід конкуруючих фірм і світових лідерів туризму.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.03.2017