Універсальний львівський довідник

РЕМОНТ ТА СЕРВІС ТЕХНІКИ

Фактична адреса:
79022м. Львів, вул. Городоцька, 174
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ремонт та обслуговування будь-якої техніки: побутової, комп’ютерної, офісної; підтримка оргтехніки і комп’ютерів – встановлення програм, абонентський сервіс, швидка технічна допомога; інсталяція систем відеоспостереження і сигналізації в приватних будинках, офісах, організаціях;відеореєстратори; електромонтаж; під’єднання до супутникового телебачення квартир, готелів – розміщення антен, прошивка тюнерів, подальший супровід; домашні ремонтні роботи (сантехніка, меблі, електрика та ін.); оцифровка фото-, відео-, аудіо- матеріалів.

Рекламна інформація:

Ми здійснюємо ремонтні і монтажні роботи на дому: розводка електричних кабелів, встановлення розеток, світильників, навісних шкафчиків чи обладнання, збирання меблів, навішання ручок, підключення електроприладів, лічильників, вентиляції, заміна замків і багато іншого.
Інсталюємо системи супутникового телебачення в оселях, офісах, корпоративних приміщеннях та готелях - як дороговартісні, так і бюджетні варіанти.
Працює майстер по ремонту побутової техніки: ремонт холодильників, пральних машин, мікрохвильовок та ін.
Обслуговуємо комп’ютерну та офісну техніку виїжджаючи на виклик по адресі – додому чи в офіс. Оновлюємо програмне забезпечення, надаємо швидку технічну допомогу, абонентський сервіс, тощо.
Оцифровка старих фото і відео плівок, аудіозаписів – корисна послуга для тих, хто дорожить спогадами минулих днів. Ми можемо зберегти вашу історію для майбутнього.
Встановлення якісного устаткування систем відеоспостереження та сигналізації для дому, підприємств чи організацій, приміщень чи периметру території, в автомобілях і складах, а також підготовка необхідної документації і подальший технічний супровід.

Службова інформація

Дата перевірки:
13.03.2019