Універсальний львівський довідник

ІМПУЛЬС, ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Садова, 2
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наші послуги: Щеплення, Хірургічна допомога, Терапевтична допомога, Акушерсько-гінекологічна допомога в стаціонарному відділенні, Стаціонарне відділення та інкубатор для новонароджених, Лабораторна діагностика (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, БАК посів, аналіз сечі-біохімія і мікроскопія, паразитологічні дослідження (дослідження на грибки, ендо та екзопаразити зокрема мазок на бабезіоз, ерліхіоз, мікрофіляріоз та ін.), імуноферментні тести на інфекційні захворювання собак та котів).

Рекламна інформація:

Особливістю роботи клініки «Імпульс», окрім високого професіоналізму персоналу, являється цілодобова ветеринарна допомога. Тепер не потрібно чекати ранку, щоб розпочату лікування. Зробіть перші кроки до одужання вашого улюбленця вже зараз, навіть якщо це глибока ніч.

В структурі клініки можна виділити три головних відділення: хірургічне, терапевтичне та акушерсько-гінекологічне відділення, окрім того є власна лабораторія. В кожному з перелічених відділень застосовуються сучасні методи лікування та новітнє обладнання. Завдяки цьому лікування стає більш ефективним та швидким.

Окремо потрібно виділити стаціонарне акушерсько-гінекологічне відділення, в якому самка може отримати професійну допомоги при пологах, а новонароджені тварини одразу потраплять до рук професіоналів. Адже саме страх пологів часто не дозволяє господарям продовжити рід їхньої улюблениці.

В клініці «Імпульс» можна отримати ветеринарній паспорт міжнародного зразка.

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.02.2020