Універсальний львівський довідник

КОМАНДОР, САЛОН-МАГАЗИН

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Саксаганського, 14
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
2003

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробництво високоякісних, комфортабельних, ергономічних меблів; реалізація власних та авторських дизайн-проектів; доставка; професійний монтаж; гарантійний сервіс на протязі 5 років; великий вибір корпусних меблів для всього дому – шафи-купе, кухні, дитячі та прихожі, зональні перегородки, спальні та інше; гардеробні, підвісні, розсувні, трансформ- системи, які ідеально інтегруються в інтер’єри.

Рекламна інформація:

Компанія «Командор» з часу свого заснування в 2003 році впевнено тримає лідерство на вітчизняному ринку виробництва корпусних меблів з розсувними системами, завдяки продуманій стратегії розвитку і розвиненій мережі продажів. Також важливими чинниками успіху «Командор» є індивідуальний підхід до кожного Замовника, відмінна якість матеріалів, фурнітури і робіт по проектуванню, виготовленню і монтажу меблів.

Втілюючи в життя вашу мрію, майстри компанії використовують комплектуючі від провідних світових брендів – фурнітуру KOMANDOR SA, Blum, Nomet, Gamet, Hafele, і плиту ДСП від SwissPan (Україна), Bucina (Словаччина), Egger (Австрія). Ці матеріали відповідають екологічним нормам по емісії формальдегіду, є безпечними для використання в спальних і дитячих кімнатах, що підтверджують відповідні сертифікати.

Замовлення виготовляється на високотехнологічному обладнанні. Якість контролюється на всіх етапах виробничого процесу – від створення дизайн-проекту до встановлення в приміщенні.

Салон-магазин «Командор» цінує своїх клієнтів – для них постійно проводяться акції, розпродажі, діє програма лояльності, надаються інші можливості придбати престижні меблі і заощадити кошти.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.08.2019