Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Рапопорта, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ 3-Ї МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Рапопорта, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Рапопорта, 8
Телефони:

Діяльність

Пологове відділення, поліклінічне відділеня, гінекологічне, дитяче відділення, жіноча консультація. Графік роботи жіночої консультації з 8:00 - 18:00, лікарі працюють в ранкову та обідню зміну, тому детальніше час роботи вашого лікаря перевіряйте на сайті лікарні.

Інформація

Денний стаціонар жіночої консультації акушерсько-гінекологічного профілю є лікувально-діагностичним підрозділом, який входить до складу лікувально-профілактичного закладу. Денний стаціонар забезпечує висококваліфікованою стаціонарною допомогою хворих, які не потребують цілодобового спостереження. На лікуванні в денному стаціонарі знаходяться жінки з запальними хворобами органів малого тазу, вагітні – з раннім гестозом; жінки з хворобами сечо-статевої системи: ерозії шийки матки, з безпліддям; проходять реабілітацію післяопераційні хворі.

В жіночій консультації продовжує працювати «Школа імунізації». Одним з основних її завдань є імунопрофілактика серед населення. Враховуючи високий ризик поширеності гострих респіраторних інфекцій, грипу, кору та туберкульозу проводяться бесіди з вагітними про профілактику та своєчасну вакцинацію дітей та всіх членів родин. Розповсюджуються пам’ятки, буклети, щодо профілактики інфекційних захворювань.

З метою профілактики перинатальних втрат проводиться кардіотокографія плоду, всім вагітним жінкам після 28 тижнів вагітності.

Рубрики

Оновлення даних: 18.12.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.