Універсальний львівський довідник

ЖІНОЧА КОНСУЛЬТАЦІЯ 3-Ї МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ

Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Рапопорта, 8
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пологове відділення, поліклінічне відділеня, гінекологічне, дитяче відділення, жіноча консультація. Графік роботи жіночої консультації з 8:00 - 18:00, лікарі працюють в ранкову та обідню зміну, тому детальніше час роботи вашого лікаря перевіряйте на сайті лікарні.

Рекламна інформація:

Денний стаціонар жіночої консультації акушерсько-гінекологічного профілю є лікувально-діагностичним підрозділом, який входить до складу лікувально-профілактичного закладу. Денний стаціонар забезпечує висококваліфікованою стаціонарною допомогою хворих, які не потребують цілодобового спостереження. На лікуванні в денному стаціонарі знаходяться жінки з запальними хворобами органів малого тазу, вагітні – з раннім гестозом; жінки з хворобами сечо-статевої системи: ерозії шийки матки, з безпліддям; проходять реабілітацію післяопераційні хворі.

В жіночій консультації продовжує працювати «Школа імунізації». Одним з основних її завдань є імунопрофілактика серед населення. Враховуючи високий ризик поширеності гострих респіраторних інфекцій, грипу, кору та туберкульозу проводяться бесіди з вагітними про профілактику та своєчасну вакцинацію дітей та всіх членів родин. Розповсюджуються пам’ятки, буклети, щодо профілактики інфекційних захворювань.

З метою профілактики перинатальних втрат проводиться кардіотокографія плоду, всім вагітним жінкам після 28 тижнів вагітності.

Службова інформація

Дата перевірки:
18.12.2019