Універсальний львівський довідник

КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП, ЛЬВІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ УСК, ПРАТ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Ставова, 7В
Телефон основний:
(032) 2971580
Телефони:
(032) 2319424

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Грошове та фінансове посередництво
  • Інші послуги у сфері страхування

Продукція, послуги:

Пропонує найширший спектр страхових продуктів: класичне страхування, консультації та підбір оптимального комплексу страхування, страхування авто, страхування майна, страхування відповідальності громадян під час перебування їх за кордоном, страхування від нещасних випадків.

Рекламна інформація:

Діяльність Української страхової компанії «Княжа» націлена на задоволення сучасних потреб суспільства України у страхових послугах.

Компанія у своїй щоденній роботі орієнтується на фізичних осіб, малий та середній бізнес. Саме тому Компанія розвиває власну філіальну мережу на всій території країни. Це дає можливість запропонувати сучасні страхові продукти в кожній точці України за оптимальними цінами.

Компанія розвиває масові продукти, пов’язані з автострахуванням (КАСКО, ОСЦВ), а також медичне та майнове страхування.

Продукти
Ми не орієнтуємося на пропозиції інших українських компаній. Ми орієнтуємося на потреби наших Клієнтів, створюючи найбільш сучасні страхові продукти на українському ринку. Ми керуємося 180-річним досвідом роботи Vienna Insurance Group, яка успішно працює у 17 європейських країнах.

Ціни
Компанія відповідально підходить до захисту інтересів своїх Клієнтів. Саме тому ціни на страхові продукти, що пропонує УСК «Княжа», дозволяють нам гарантувати швидке відшкодування збитків за будь-яким страховим випадком.

Мережа Компанії
Страхові продукти, що пропонує УСК «Княжа», повинні бути доступні на всій території України за найбільш прийнятними для Клієнтів ціновими пропозиціями. Саме тому наша Компанія створила власну мережу філій. Наші співробітники готові прийти Вам на допомогу у будь-якому місті та селищі України.

Компанія створила ряд універсальних страхових продуктів, які можуть бути придбані через мережу незалежних брокерів та страхових агентів. Купуючи страхові продукти у наших партнерів, ви отримуєте гарантії УСК «Княжа».

Сервіс
Наші співробітники готові надати вам консультації та забезпечити допомогу у разі настання страхового випадку у будь-якому місці та у будь-який час. Наші медичні працівники та аварійні консультанти працюють для Вас цілодобово.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
25552083

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
18.12.2015