Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Грекова, 3
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КИЇВСТАР, ЛФ ПРАТ

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Грекова, 3
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Грекова, 3
Телефони:

Діяльність

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2023 року обслуговував 24,3 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар допомагає абонентам, суспільству та країні долати складнощі воєнного часу. Від початку повномасштабної війни росії проти України компанія надала суспільству, абонентам, ЗСУ гуманітарної допомоги на суму понад 1,1 млрд грн. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 26 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Інформація

Єдиний акціонер ПрАТ «Київстар» – міжнародна телекомунікаційна група компаній VEON, штаб-квартира якої знаходиться в Королівстві Нідерландів. Акціями VEON торгують на фондових біржах США та Євросоюзу, а серед власників акцій – тисячі осіб, у тому числі великі інвестиційні фонди США, Великої Британії, Італії, такі як Exor NV, Shah Capital, Prosperity Capital, Kopernik Global Investors та ін. Жоден акціонер не має мажоритарного пакета акцій і не здійснює вирішального впливу на діяльність групи VEON і, відповідно, на діяльність Київстар.У лютому 2022 року група VEON виключила зі складу Ради директорів осіб, які потрапили під санкції ЄС, їхні фінансові активи заморожені, а самі вони не беруть жодної участі або не мають впливу на управління групою VEON. Також група ухвалила рішення вийти з ринку росії і 30 травня 2023 року повідомила про виконання усіх юридичних формальностей і процедур, пов’язаних із цією ініціативою.Керівництво компанією ПрАТ «Київстар» здійснюють президент (громадянин України) та Наглядова рада ПрАТ «Київстар», у складі якої є громадяни України, США, Євросоюзу, Туреччини. Кожен із цих громадян – особа з виключно високою репутацією у бізнес-середовищі з тривалим досвідом менеджерської роботи на міжнародному ринку.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1997
Оновлення даних: 26.06.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.