Універсальний львівський довідник

КИЇВСТАР, ЛФ ПРАТ

Фактична адреса:
79007м. Львів, вул. Грекова, 3
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
1997

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Мобільний телефонний зв’язок – продаж телефонів, сім-карт, встановлення місцевого і міжнародного зв’язку, пересилання SMS-повідомлень, спілкування в чатах та інше.
Фінансові послуги: поповнення рахунку, екстрагроші, акції, що дають можливість економити кошти.
Геолокаційні послуги: визначник номера, переадресація, мобільна карта.
Интернет-послуги: стабільний доступ до інтернету для смартонів, планшетів, ноутбуків і для ІоТ пристроїв.
Підключити кабельне телебачення: 68 каналів у високій якості.

Вигідні тарифи та неперевершена якість. Спеціальні пропозиції представникам малого та середнього бізнесу, корпоративним клієнтам та партнерам.

Рекламна інформація:

Лідер в сфері послуг зв’язку на ринку України – компанія «Киівстар». Вона була заснована в 1994 році і з того часу динамічно розвивалася, надаючи якісні послуги мобільного зв’язку, а пізніше – і інтернету. Це була перша компанія на теренах України, що запровадила кращі телекомунікаційні послуги європейського рівня, сертифіковані відповідно вимогам ISO 9001.

Сьогодні послугами національного оператора користуються більше 25 млн. абонентів, а покриття охоплює найвіддаленіші куточки країни. Перевагою є також вигідні тарифи, якість і доступність зв’язку, можливість брати участь в акціях, що постійно проводяться для користувачів. Особлива програма «Подяка від Киівстар» демонструє, як ми цінуємо наших клієнтів.

Неодноразово національний оператор ставав переможцем в численних професійних конкурсах, займав топові місця в престижних рейтингах та був визнаний найкращим роботодавцем і найсумліннішим платником податків. Підприємство активно займається благодійництвом і бере участь у соціальних проектах, вносить свою частку в справу збереження довкілля.

Кожне місцеве відділення є представником фірми, що надає повний пакет послуг, обслуговування там відповідає прийнятим в компанії ”Київстар”стандартам і нормам.

Службова інформація

Дата перевірки:
11.04.2017