Універсальний львівський довідник

БАНЬКА, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС

Фактична адреса:
79052м. Львів, вул. Широка, 68а
Телефон основний:
(067) 3718686

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Тарифи послуг сауни «Банька»:

Пн.Вт.Ср.Чт.Пт. (8:00-17:00)

до 5 люд. – 350 грн./год.
додаткова людина 50 грн./год.

Пн.Вт.Ср.Чт.Пт. (17:00-8:00)

до 4 люд. – 300 грн./год.
додаткова людина 75 грн./год.

Сб.- Нд. Святкові дні:

до 4 люд. – 300 грн./год.
додаткова людина 75 грн./год.

Рекламна інформація:

Оздоровчий комплекс ”Банька” пропонує Вам відвідати баню у Львові.

Відпочивайте більше - платіть менше!
4 година в подарунок!
Кожна наступна зі знижкою!


Російська баня - це унікальний засіб оздоровлення. Перебуваючи в бані, Ви покращуєте функціональний стан органів і систем організму. Прогрівання в бані призводить до посилення обміну речовин, сприяє розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Тепло і виділення поту має благотворний вплив на серцево-судинну, дихальну, терморегуляційну та ендокринну системи організму. Баня має заспокійливу дію на нервову систему, приносить бадьорість організму, підвищує розумові здібності.

Парна лазні - це сильний лікувальний засіб, про що необхідно пам’ятати всім, від новачків до любителів баньки зі стажем. Для банної процедури необхідне наступне приладдя: віник, простирадло, махровий рушник або халат, мило, шампунь, мочалка, шльопанці. Все як у справжній сауні! Жінки повинні взяти з собою маленький махровий рушник для сидіння в парній. Щоб захистити голову від перегріву, необхідно мати при собі фетровий капелюх або ковпак з щільного матеріалу. У бані захисний головний убір треба періодично змочувати холодною водою. Слід також пам’ятати, що перед заходом в банну парилку не слід митися з милом, оскільки при цьому з поверхні шкіри відділяється шар жиру, що оберігає її від печії, особливо якщо ви почнете хльостатися віником. Митися з милом необхідно завжди після завершення парної процедури.

Банний жар, не вимагаючи від людини жодних м’язових витрат, м’язового навантаження, змушує посилено працювати всі найважливіші системи вашого організму. У парилці ви отримуєте відчутний температурний удар, на який організм відразу ж реагує перерозподілом крові: капіляри розширюються і кров спрямовується в центр організму до шкіри і м’язів. Температура тіла починає підвищуватися і організму доводиться рятуватися від перегріву: ви починаєте потіти, що потроху охолоджує тіло. Під дією жару в бані шкіра звільняється від бруду і шару мертвих клітин. Звільнення від старих клітин шкіри створює умови для народження нових, сприяє самооновленню організму і тим самим прискорює обмін речовин. Очищена шкіра немов молодіє, її функціональні властивості покращуються, вона легше дихає. Пори шкіри під дією гарячої пари, похльоскування віником розширюються, а потім вже під впливом холодної води різко звужуються. Таким чином відбувається активна гімнастика шкіри і судин.

У жаркій парилці активізуються окислювальні процеси, що підсилюють обмін речовин, швидше ”спалюють жири”, що допомагає у боротьбі із зайвою вагою. Якщо ви хочете схуднути, не можна довго знаходитися на банній полиці. Треба застосовувати короткочасні, але часті процедури: 6-8 хвилин в парилці, потім відпочинок в передбаннику, закутавшись в теплий халат або великий рушник і добре пропотіти. Утримайтесь від пиття. Відпочивши і як слід пропотівши, можна знову відправитися в парилку. Серія таких короткочасних процедур дуже ефективна і дозволяє поступово, без шкоди для здоров’я зігнати зайву вагу. Можна з упевненістю стверджувати, що регулярні відвідини російської лазні у поєднанні з раціональним харчуванням і фізичними вправами дозволять відрегулювати вагу, скинути зайвих 10-15 кг.

”Банька” у Львові додасть Вам здоров’я та сил. Завітайте до нас!

Ключові слова:

баня на дровах, зняти сауну, лазня з басейном, сауна для схуднення, де можна попаритись, сауни львова, банний комплекс, російська баня, сауна ціна, парилка в лазні, сауна недорого, баня на левандівці, зняти сауну на ніч, жіноча лазня, сауни та бані, замовити сауну, лазня з більярдом, оренда сауни, вартість за годину сауна, самовити сауну на ніч, сауна для великої компанії, парна

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Володимир
Дата перевірки:
09.02.2018