БАНЬКА, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС
Фактична адреса:
79052, м. Львів, вул. Широка, 68а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БАНЬКА, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС

БАНЬКА, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС
Фактична адреса:
79052, м. Львів, вул. Широка, 68а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
БАНЬКА, ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС
Фактична адреса:
79052, м. Львів, вул. Широка, 68а
Телефони:

Інформація

Російська баня - це унікальний засіб оздоровлення. Перебуваючи в бані, Ви покращуєте функціональний стан органів і систем організму. Прогрівання в бані призводить до посилення обміну речовин, сприяє розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Тепло і виділення поту має благотворний вплив на серцево-судинну, дихальну, терморегуляційну та ендокринну системи організму. Баня має заспокійливу дію на нервову систему, приносить бадьорість організму, підвищує розумові здібності.

Парна лазні - це сильний лікувальний засіб, про що необхідно пам’ятати всім, від новачків до любителів баньки зі стажем. Для банної процедури необхідне наступне приладдя: віник, простирадло, махровий рушник або халат, мило, шампунь, мочалка, шльопанці. Все як у справжній сауні! Жінки повинні взяти з собою маленький махровий рушник для сидіння в парній. Щоб захистити голову від перегріву, необхідно мати при собі фетровий капелюх або ковпак з щільного матеріалу. У бані захисний головний убір треба періодично змочувати холодною водою. Слід також пам’ятати, що перед заходом в банну парилку не слід митися з милом, оскільки при цьому з поверхні шкіри відділяється шар жиру, що оберігає її від печії, особливо якщо ви почнете хльостатися віником. Митися з милом необхідно завжди після завершення парної процедури.

Банний жар, не вимагаючи від людини жодних м’язових витрат, м’язового навантаження, змушує посилено працювати всі найважливіші системи вашого організму. У парилці ви отримуєте відчутний температурний удар, на який організм відразу ж реагує перерозподілом крові: капіляри розширюються і кров спрямовується в центр організму до шкіри і м’язів. Температура тіла починає підвищуватися і організму доводиться рятуватися від перегріву: ви починаєте потіти, що потроху охолоджує тіло. Під дією жару в бані шкіра звільняється від бруду і шару мертвих клітин. Звільнення від старих клітин шкіри створює умови для народження нових, сприяє самооновленню організму і тим самим прискорює обмін речовин. Очищена шкіра немов молодіє, її функціональні властивості покращуються, вона легше дихає. Пори шкіри під дією гарячої пари, похльоскування віником розширюються, а потім вже під впливом холодної води різко звужуються. Таким чином відбувається активна гімнастика шкіри і судин.

У жаркій парилці активізуються окислювальні процеси, що підсилюють обмін речовин, швидше ”спалюють жири”, що допомагає у боротьбі із зайвою вагою. Якщо ви хочете схуднути, не можна довго знаходитися на банній полиці. Треба застосовувати короткочасні, але часті процедури: 6-8 хвилин в парилці, потім відпочинок в передбаннику, закутавшись в теплий халат або великий рушник і добре пропотіти. Утримайтесь від пиття. Відпочивши і як слід пропотівши, можна знову відправитися в парилку. Серія таких короткочасних процедур дуже ефективна і дозволяє поступово, без шкоди для здоров’я зігнати зайву вагу. Можна з упевненістю стверджувати, що регулярні відвідини російської лазні у поєднанні з раціональним харчуванням і фізичними вправами дозволять відрегулювати вагу, скинути зайвих 10-15 кг.

”Банька” у Львові додасть Вам здоров’я та сил. Завітайте до нас!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 19.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.