Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Садова, 2
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВИР МАНДРІВ, ТУРФІРМА

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Садова, 2
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79007, м. Львів, вул. Садова, 2

Діяльність

Мандруйте в будь-який куточок світу з нами!

Пропонуємо відпочинок в Україні, Європі, Азії та екзотичних країнах (23 напрямки); поїздки до Львова і Києва (житло, екскурсії, розваги); короткострокові автобусні тури до міст Європи; а також групові, корпоративні, сімейні, святкові тури; активний відпочинок (піші подорожі, сплави, велотури, сходження на гірські вершини); санаторне лікування; проживання в апартаментах, готелях, хостелах та турбазах.

Бронювання квитків, допомога в оформленні документів; консультаційні послуги, он-лайн сервіс.

Інформація

Фірма «Вир мандрів» - респектабельний туроператор, який досяг високого статусу серед подібних компаній завдяки чіткому розумінню поставлених цілей і бажанню досягнути їх. Розвиток вітчизняного туризму, зміцнення іміджу України, як привабливого туристичного маршруту, надання тільки якісних послуг, і ніяких компромісів щодо безпеки клієнтів. Сьогодні «Вир мандрів» - компанія, що має акредитації в посольстві США по програмі WORK AND TRAVEL, в Генеральному Консульстві Болгарії (Київ) та Словаччини (Ужгород).

Турагенція не тільки запрошує відвідати традиційні або екзотичні місця, які добре знайомі туристам, але і створює нові маршрути для тих, кого приваблюють пригоди! При цьому вони вносять важливий внесок в справу збереження дикої природи і пам’яток історії та архітектури, з повагою ставляться до місцевих звичаїв і традицій.

Відповідальне ставлення до своєї роботи – коник колективу «Вир мандрів»! Менеджери компанії підберуть для Вас найкращий варіант подорожі, проконсультують про кроки, які необхідно зробити і нададуть всебічну підтримку і супровід. І неодмінно врахують ваші смаки і фінансові можливості, адже сьогодні є багато людей, які не бажають витрачати зайве.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 16:00
Оновлення даних: 28.03.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.