Універсальний львівський довідник

КАЛЬВІ, ТОВ

Юридична адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 65, к. 76
Фактична адреса:
79040м. Львів, вул. Городоцька, 367
Телефон основний:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Макар Олег Андрійович — директор
Рік заснування:
1995

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво іншої хімічної продукції для промислових цілей
  • Оптова торгівля іншими непродовольчими товарами споживчого призначення
  • Оптова торгівля хімічними продуктами

Продукція, послуги:

Науково-виробниче підприємство ТзОВ ”Кальві” спеціалізується на виготовленні рідин для металообробки.

► Технологічні середовища:
- змащувально-охолоджуючі рідини;
- консерванти;
- промивно-пасивуючі концентрати.
► Товари медичного призначення.

Рекламна інформація:

Колектив науково-виробничого підприємства “КАЛЬВІ” існує понад 25 років. Тут об’єднаний кращий інтелектуальний потенціал в області хімії технологічних рідин, композиційних матеріалів та нафтопереробки західного регіону України.

Ці передумови забезпечують нам місце серед лідерів вітчизняних підприємств в галузі розробки та виробництва широкого спектру технологічних середовищ для машинобудування.

Зокрема, наші змащувально-охолоджуючі рідини марки “Амініл” забезпечують високу антибактерицидну стійкість робочого розчину, а отже, набагато довший ніж в аналогів період експлуатації. У поєднанні з низькими концентраціями (від 1,5%) суттєво зменшуються витрати підприємства-споживача.

В рамках забезпечення послідовності технологічного циклу від заготовки до консервації готового виробу нами створено послідовний ряд технологічних рідин: механічна обробка в середовищі широкого спектру мастильно-холодильних рідин (МХР), промивка з одночасним міжопераційним захистом у водо- або оливорозчинних засобах, консервація у водо- або оливорозчинних консервантах.

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ:
1. Унікальні антибактерицидні властивості МХР
- робочий розчин практично не загниває, і його заміна проводиться тільки по причині ремонту, очистки ємностей і верстатів від бруду і шламу і т.п.; строк експлуатації 0,5-2,0 років.
2. Невеликий розхід концентрату:
- за рахунок дуже низьких концентрацій робочого розчину в воді (від 1,0% до 4,0%).
3. Висока економічна ефективність:
- за рахунок низьких концентрацій тривалого терміну експлуатації робочого розчину.
4. Високі технологічні показники:
- низькі сили різання, висока чистота оброблюваної поверхні, висока точність обробки.

Наші спеціалісти без додаткової оплати аналізують у Замовника ситуацію по використанню технологічних рідин і надають кваліфіковані консультації з оптимізації їх застосування.

Наші споживачі знаходяться у всіх промислових регіонах України. Найбільш характерні з них це: Дніпропетровсьий ”Південний машинобудівний завод”, Запорізькі Електрометалургійний завод ”Дніпроспецсталь”, ”Електровозоремонтний завод”, Харківські ВАТ”Турбоатом”, ДП”Електроважмаш” та підшипниковий завод ”ХАРП” Дрогобицький Автокрановий, Львівські Інструментальний, Конвеєрний, Автонавантажувач, завод ”ЛОРТА” та багато інших.

Ключові слова:

зор, амініл, масла для консервації, окс, емульсії, мхр, авітол, змащувально-охолоджуючі рідини, концентрати мастильно-холодильних рідин, миючі антикорозійні багатофункціональні присадки, водний розчин для різання при механічній обробці сталей та сплавів, абразивна обробка деталей машин, шліфування, полірування, суперфініш, універсальна зор, механічна обробка деталей машин, точіння, свердління, фрезерування, змащувально-охолоджуючі рідини, мастильно охолоджувальна рідина для механічної обробки, різання чорних та кольорових металів, сплавів на операціях хонінгування

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
13810574

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Макар О.А. — директор
Дата перевірки:
01.08.2019