Універсальний львівський довідник

ЯВІР УТОГ, БРОДІВСЬКЕ МЕБЛЕВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Фактична адреса:
80600Львівська обл., Бродівський р-н, м. Броди, вул. Чупринки, 4
Телефон основний:
(03266) 25588
Телефони:
(03266) 26977

Про компанію

Керівник:
Островський Володимир Миколайович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Більярдні столи моделі «Явір» виготовляються з масиву деревини твердих порід і МДФ. Опоряджені поліуретановими лаками і барвниками провідних європейських фірм. Ніжки (опори) більярдів - точені – МДФ. Кожна ніжка комплектується регульованим механізмом. Основа грального поля плита ардезія. Сукно для більярда відповідної товщини і густини - Ivan Simonis. Лузи з викатом, латунні обтягнуті натуральною шкірою. Більярд комплектується кулями, двома киями, трикутником, полицею для куль і підставкою для київ.

Більярдні столи моделей ”Фаворит” виготовлені з масиву деревини, хвойних та листяних порід, МДФ, опорядженого нітроцелюлоз ними лаками, та барвниками Herberst. Основа грального поля – плита ДСП. Ніжки (опори) більярдів - точені – масив деревини, МДФ. Кожна ніжка комплектується регульованим механізмом. Основа грального поля – ДСП. Сукно для більярда – Simonetto. . Лузи, з сітками, латунні обтягнуті натуральною шкірою. Більярд комплектується кулями, двома киями, трикутником, полицею для куль і підставкою для київ.

Більярдний стіл моделей ”Ліга” виготовлений з масиву деревини личкованого шпоном дуба, опорядженого нітролаком. Основа грального поля – плита ДСП. Ноги ДСП. Спеціальне сукно для більярда відповідної вартості, товщини і густини, бортова гума Interkontinental Ryc Pro.

Рекламна інформація:

Бродівське меблеве підприємство ”ЯВІР” УТОГ пропонує широкий асортимент більярдних столів.

Службова інформація

Дата перевірки:
01.08.2016