Універсальний львівський довідник

SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 35А
Телефон основний:
(068) 2566550
Телефони:
(063) 2606603

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячий розвиваючий центр діяльність якого спрямована на всебічний розвиток дитини за допомогою сучасних авторських методик:
- навчальний блок із розвитку (включає в себе заняття з розвитку, агл.мови та малювання);
- арт-студія;
- заняття з ліпки;
- казкотерапія;
- розвиток із Lego;
- навчання іноземної мови;
- консультація дитячого психолога;
- заняття із загального розвитку;
- бейбі-руханка;
- заняття з логопедом;
- підготовка до школи;
- група продовженого дня;
- сучасна та народна хореографія;
- заняття з плавання;
- ритміка;
- пісочна візуалізація.

Рекламна інформація:

Програма центру ”SMART KIDS” - унікальна! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об`єм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитинка навчається граючись. Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам’ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси.
Нашою метою є не просто навчити Вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти. А для молодших школярів ми організували надзвичайно цікаву групу продовженого дня! Протягом якої учні з легкістю виконають всі домашні завдання, дізнаються багато цікавинок, навчаться малювати, танцювати, творити прекрасне і дуже весело проведуть свій позашкільний час. Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень! У нас – найкраще, а секрет успіху простий. Ми робимо все з любов’ю!

Ключові слова:

розвиток дитини, приватний дитячий садок район чорновола, дитячий садок, розвиток дітей, приватний дитячий садок в центрі міста, розвиток дитини 8 місяців, дет сад, дошкільна освіта на варшавській, дитячий центр львів, розвиток дитини в 8 місяців, школа раннього розвитку львів, дитячий клуб львів, розвиток дитини в 2 роки, як розвивати дитину, центри раннього розвитку львів, підготовка дитини до школи, розвивалки для дітей, дитячий розважальний центр, розвиток дітей до року, розвиток малюка, розвиток дитини після року, дитячий приватний сад, розвиток дитини 3 роки 4 роки в 1 рік, бебі клуб, методики раннього розвитку дітей, центр дитячого розвитку, заняття для дітей, розвиваючі заняття для дітей 3 років, школа раннього розвитку, ранній розвиток дитини, дитячий розвиваючий центр, підготовка до школи, розвиваючі заняття для дітей, що розвиває центр, центр раннього розвитку, розвиток дитини 1 2 3 4 5 года, розвиток логіки у дітей, розвиток дітей після року, розвиток для дітей, група раннього розвитку, розвиток дитини півтора року, розвиток дитини з року, дитячий навчальний центр, раніше розвиток дітей, методика раннього розвитку дитини, заняття для дітей від 2 років, програма школа раннього розвитку, розвиток дітей від року, розвиток дитини 2 років 5 років, методики розвитку дітей до року, методики раннього розвитку дитини, центр для дітей, курси раннього розвитку львів, розвиваючі заняття для дітей львів, дитячий розвиваючий центр львів, розвиваючі заняття для малюків 2 років 3 років, розвиток дитини заняття, дитячий дозвільний центр, ранній розвиток львів, академія раннього розвитку, заняття з дітьми 3 року, навчання для дітей, розвиток дитини від народження, відкрити дитячий центр раннього розвитку, програма раннього розвитку дітей, розвиток дітей раннього віку, дошкільний центр розвитку дитини, заняття для малюків 3 років, магазин центр раннього розвитку, підготовка дітей до школи львів, розвиваючі заняття для малюків до року, розвиток дітей до 3 років, розвиваючі курси для дітей львів

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 14:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ніколайчук Марта Романівна — Генеральний директор
Дата перевірки:
28.12.2018