Універсальний львівський довідник

SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 35А
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячий розвиваючий центр діяльність якого спрямована на всебічний розвиток дитини за допомогою сучасних авторських методик:
- розвиваючі заняття для дітей від 1 року;
- навчальний блок із розвитку (включає в себе заняття з розвитку, агл.мови та малювання);
- літні тематичні заняття з елементами підготовки до школи;
- заняття з ліпки;
- казкотерапія;
- розвиток із Lego;
- навчання іноземної мови;
- консультація дитячого психолога;
- заняття із загального розвитку;
- заняття з логопедом;
- підготовка до школи;
- група продовженого дня;
- сучасна та народна хореографія;
- пісочна візуалізація;
- літній англомовний табір.

Рекламна інформація:

Програма центру ”SMART KIDS” - унікальна! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об`єм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитинка навчається граючись. Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам’ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси.
Нашою метою є не просто навчити Вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти. А для молодших школярів ми організували надзвичайно цікаву групу продовженого дня! Протягом якої учні з легкістю виконають всі домашні завдання, дізнаються багато цікавинок, навчаться малювати, танцювати, творити прекрасне і дуже весело проведуть свій позашкільний час. Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень! У нас – найкраще, а секрет успіху простий. Ми робимо все з любов’ю!

Ключові слова:

літній англомовний табір, розвиток дитини, приватний дитячий садок район чорновола, дитячий садок, розвиток дітей, приватний дитячий садок в центрі міста, розвиток дитини 8 місяців, дет сад, дошкільна освіта на варшавській, дитячий центр львів, школа раннього розвитку львів, дитячий клуб львів, розвиток дитини в 2 роки, центри раннього розвитку львів, підготовка дитини до школи, дитячий розважальний центр, розвиток дітей до року

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ніколайчук Марта Романівна — Генеральний директор
Дата перевірки:
10.07.2019