SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 35А
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР

SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 35А
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79020, м. Львів, вул. Варшавська, 35А
Телефони:

Діяльність

Фото — SMART KIDS, ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР Дитячий розвиваючий центр діяльність якого спрямована на всебічний розвиток дитини за допомогою сучасних авторських методик:
- розвиваючі заняття для дітей від 1 року;
- розвиваючі заняття за методикою ”Ментаніум”;
- навчання іноземної мови індивідуально та в групах до 5 дітей;
- заняття з розвитку емоційного інтелекту дітей;
- консультація дитячого психолога;
- заняття із загального розвитку;
- заняття з логопедом;

Інформація

Програма центру ”SMART KIDS” - унікальна! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об`єм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитина навчається граючись. Адже саме мова гри і казки є доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам’ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси.
Нашою метою є не просто навчити Вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

Ми піклуємось про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг нашого закладу, і аж до шкільної парти. А для молодших школярів ми організували надзвичайно цікаву групу продовженого дня! Протягом якої учні з легкістю виконають всі домашні завдання, дізнаються багато цікавинок, навчаться малювати, танцювати, творити прекрасне і дуже весело проведуть свій позашкільний час. Кожна наша дія направлена на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень! У нас – найкраще, а секрет успіху простий. Ми робимо все з любов’ю!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 27.08.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

дитячий центр розвитку район чорновола, центри дитячого розвитку у львові, центр розвитку для дітей в центрі міста, розвиток дитини, дошкільна освіта на варшавській, дитячий центр львів, школа раннього розвитку львів, дитячий клуб львів, консультація дитячого психолога, центри раннього розвитку львів, підготовка дитини до школи, дитячий розважальний центр, логопед для дітей

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.