Універсальний львівський довідник

РАДІОТЕХПАЙКА, РТП

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Хмельницького, 188
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продаж товарів для ремонту радіотехніки, побутових приладів, автоелектрики та інших електронних гаджетів.

В асортименті: електронні компоненти; паяльне обладнання і витратні матеріали; вентилятори; світлодіодна та кабельна продукція; акумулятори, блоки живлення і футляри до них; вимірювальна апаратура – мультиметри, потенціометри, цифрові вольтметри і амперметри; інструменти – кусачки, круглогубці, електродрилі та ін.; аксесуари; супутні товари.

Рекламна інформація:

«РадіоТехПайка» - магазин, в якому є все для любителів радіо- і електро- техніки. Більше 3000 найменувань товарів для їх ремонту – запчастини, інструменти, витратні матеріали, вимірювальні прилади і аксесуари зберігаються в магазині і на складі компанії. Весь товар поступає з країн Європи і Азії, він якісний і відповідно сертифікований.

Наші кваліфіковані продавці-консультанти з задоволенням зорієнтують кожного клієнта в цьому морі дрібних деталей. А якщо чогось не знайдеться – можна замовити і отримати в найкоротший термін! При необхідності оформляємо доставку придбаного товару в місті і за його межами.

Презентуємо на ринку України продукцію відомих виробників – A.G., Velleman, Unit, Honest, Cabletech, CORAD, Glide, УК Крок, Україна ТД та інших. Здійснюємо роздрібні та оптові продажі, комплексні поставки.

Запрошуємо дилерів для плідної співпраці.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 15:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 15:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
19.09.2019