Універсальний львівський довідник

ІНСТИТУТ НАРОДОЗНАВСТВА НАНУ

Фактична адреса:
79008м. Львів, просп. Свободи, 15
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Інститут народознавства НАН України — науково-дослідний інститут в системі Національної академії наук України.

Інститут створено у лютому 1992 році на базі Львівського відділення Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М. Рильського АН України, що функціонувало впродовж десяти років і було утворено на базі Музею етнографії та художнього промислу АН України, фонди якого нараховують понад 90 тис. експонатів і є загальнонаціональним надбанням.

Очолює Інститут академік НАН України Павлюк Степан Петрович.

До складу інституту входять такі наукові відділи: історичної етнології, етнології сучасності, народного мистецтва, мистецтвознавства, та фольклористики.

Наявність у структурі Інституту Музею етнографії та художнього промислу з давніми науковими традиціями, які сягають початків діяльності Наукового Товариства ім. Шевченка у Львові, визначає специфіку цієї наукової установи. Остання, крім здійснення наукових народознавчих досліджень, забезпечує культурно-просвітницьку роботу, широко пропагуючи культурні та мистецькі надбання українців як в Україні, так і за її межами. Наявність Музею у складі Інституту збільшує питому вагу співробітників, які не займаються безпосередньо дослідженнями, а здійснюють обслуговування Музею. Проте, Музей одночасно слугує своєрідною базою, творчою лабораторією для поглибленого висвітлення культури та побуту народу у наукових розробках. Станом на жовтень 2005 року персонал Інституту народознавства нараховував 180 співробітників, з яких — 61 науковець та 56 осіб персоналу Музею етнографії та художнього промислу.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
17.05.2016