Універсальний львівський довідник

EVERBEST, ШКОЛА ІНТЕНСИВНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Адреса:
79007, м. Львів, вул. Ляйнберга, 5
Телефон основний:
(032) 2473050
Телефони:
(063) 0446770, (098) 7323239

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг
  • Освіта дорослих та інші види освіти

Продукція, послуги:

Навчання складається з основного (де вивчається лексика та граматика) та розмовного курсу, який є обов’язковою складовою в нашій школі. Це дає можливість всім нашим студентам досягти розмовного рівня. Під час розмовного курсу англійської є можливість прослуховувати та переглядати аудіо та відео матеріали.

Форми навчання:
- базовий курс англійської для початківців;
- базовий курс для слухачів з елементарним рівнем знань;
- інтенсивний курс англійської для учнів старших класів;
- курс для слухачів середнього та високого рівня;
- розмовний та бізнес-курс англійської;
- розмовний інтенсив для слухачів середнього рівня;
- дистанційне вивчення англійської;
- індивідуальне та корпоративне навчання.

Кількість слухачів у групах від 6 до 10 осіб.

Повний курс навчання: 3-5 місяців.

По закінченню курсів видається Сертифікат.

Вартість однієї години навчання становить від 42 грн.

Рекламна інформація:

Kурси англійської мови Everbest пропонують якісно вивчити англійську мову на розмовному рівні в інтенсивному режимі за унікальною методикою, яка є головним досягненням нашої школи. Тривалість та методи навчання дозволяють Вам економити не тільки свій час, але й гроші.

ЧОМУ САМЕ МИ?!
- Система навчання є інтенсивною (2-5 місяців). Один базовий курс охоплює всю грамматику та лексику (слова) необхідні для вільного спілкування на повсякденні теми.

- Заняття англійської проходять насичено, жваво та цікаво з використанням аудіо та відео матеріалів та достатньою кількістю розмовної практики. Саме така форма проведення занять допомагає запам’ятовувати матеріал значно легше та створює позитивну атмосферу на уроці.

- В навчальному посібнику викладений весь курс граматики. Теми подаються коротко та зрозуміло на українською мовою, що допомагає слухачеві сформувати чітку систему. Слова розділені по темах. Кожне слово має транскрипцію та переклад.

Ключові слова:

вивчення англійської мови, англійська мова, курси англійської мови, школи англійської мови, англійська львів, бізнес курси англійської, інтенсивні курси англійської, репетитор англійська львів, курси розмовної англійської, індивідуальне вивчення англійської, вчитель англійської мови, вчимо англійську, курси бізнес англійської, курси англійської мови, носії англійської мови, як швидко вивчити англійську, англійська для чайників, англійська мова з носієм, школа іноземної мови, курси ділової англійської, англійська інтенсивні курси, бізнес курси англійської мови, практичний курс англійської, курси для вивчення англійської, англійська мова, іноземні мови, викладаємо англійську, лінгвістичні центри львова, індивідуальні курси англійської мови, прискорений курс англійської мови, найкращі курси англійської мови, курси англійська мова, курси мов у львові, навчання англійської львів, курси англійської мови у львові, вивчення іноземних мов у львові, інтенсивні курси англійської мови у Львові, викладач англійської мови, корпоративні курси англійської мови, дистанційне навчання, дистанційне вивчення англійської, англійська для дітей, репетитор англійської для дитини, репетитор бізнес англійська, курси англійської для виїзду закордон, експрес-курс англійської, англійська для туристів, підготовка до іспитів toefl, англійська для бізнесу, мовний центр львів, вивчення англійської ever best, евербест курси англійської, дешеві курси з англійської, репетитор з англійської недорого, розмовна англійська, англійська для початківців, школа англійської мови, англійська з нуля, уроки англійської для початківців, швидко вивчити англійську, як легко вивчити англійську, англійська з носіями мови, вивчення розмовної англійської мови, курси англійської в центрі, англійська мова для початківців, англійська мова для дітей

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2906521568

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:30
Вівторок:
від 10:00 до 18:30
Середа:
від 10:00 до 18:30
Четвер:
від 10:00 до 18:30
П'ятниця:
від 10:00 до 18:30

Службова інформація

Дата перевірки:
16.04.2018