Універсальний львівський довідник

ВИГОТОВЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Назар

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовлення натяжних стель з матеріалів престижних торгових марок «Renolt» (Німеччина) і «Alkor Draka» (Франція); індивідуальний підхід до кожного проекту; вичерпні консультації; швидкий і якісний монтаж конструкції; надається гарантія якості на термін 12 років; при великих замовленнях пропонуються серйозні знижки.

Разом зі стелями можна замовляти точкові світильники і вітражі ручної роботи.

Рекламна інформація:

Натяжні стелі – це тренд в створенні сучасних інтер’єрів. Їх успішно використовують в оздобленні житлових і офісних приміщень, закладів громадського харчування, розважальних центрів, тощо. Адже великий вибір фактур, кольорів і зображень поверхні полотна роблять можливим скомбінувати його з доповнюючими матеріалами і втілити будь-який дизайнерський задум.

Фірма пропонує виготовлення натяжних стель і монтаж в Львові та області. Матеріал, який використовує компанія - ПВХ плівки виробництва «Renolt» (Германия) и «Alkor Draka» (Франция) з глянцевою або матовою поверхнею. Ці полотна визнані кращими в світі завдяки унікальним якостям – витривалість (до 150 літрів води на 1 м2), стійкість до пошкоджень (товщина від 2 до 4 мм), і перепадів температур (до -3С). Вони негорючі і нетоксичні, зовсім не мають запаху і відповідають стандартам якості і безпеки, яких притримуються в Європі.

Колектив компанії «Натяжні стелі в Львові та області» складається з висококваліфікованих працівників кожної ділянки робочого процесу. Вони швидко і якісно виконують свою роботу, про що свідчить солідне портфоліо фірми і відгуки задоволених клієнтів.

Задля того, щоб реалізувати найзахопливіші мрії Замовників, фірма співпрацює з архітектором, дизайнером, вітражистом і айрографом.

Службова інформація

Дата перевірки:
23.03.2017