Універсальний львівський довідник

ІВК-ТЕХНІКА, ПРЕДСТАВНИЦТВО

Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106
Телефон основний:
(032) 2443020
Телефони:
(032) 2443010, (032) 2457802
Факс:
(032) 2443020

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовляємо матеріали для обв’язування стрічками; вакуумного пакування; спаювання, скріплювання, маркування; технічну плівку, харчову cтретч плівку, термозбігову плівку. Термоформувальне обладнання. Ваговимірювальне обладнання. Одноразова упаковка, рукавички.

Рекламна інформація:

TEKNIKA GROUP - група виробничих і торгівельних компаній, утворених навколо харківської Інженерно-Виробничої Компанії ”Техніка” - була заснована в 1987 році й на сьогоднішній день є одним з провідних на Україні постачальників пакувальних матеріалів і обладнання. Список наших клієнтів включає, як найбільші підприємства України, що вимагають від нас регулярного великотоннажного постачання високоякісної продукції, так і представників середнього й малого бізнесу, що цінують нас за постійну наявність на складах різноманітного асортименту товарів і нашу здатність запропонувати економічне й комплексне вирішення проблем пакування.

Виробничі підприємства, що входять до складу TEKNIKA GROUP, забезпечують відмінне співвідношення ЦІНА-ЯКІСТЬ по всіх групах товарів і здатність швидко реагувати на потреби клієнтів.

Поліпропіленові пакувальні стрічки нашого виробництва протягом останніх років стабільно займають значний сегмент ринку пластикових пакувальних стрічок України. Сучасне устаткування дозволяє робити різні типорозміри пакувальних стрічок для різних груп споживачів і товарів.

TEKNIKA GROUP є єдиним в Україні виробником харчової плівки-стретч і термозбігової плівки на основі ПВХ.

Службова інформація

Дата перевірки:
16.12.2015