Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Соборна, 14, оф. 18
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

NSP, ФІРМА

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Соборна, 14, оф. 18
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, пл. Соборна, 14, оф. 18
Телефони:

Діяльність

Пропонує великий вибір товарів для здорового способу життя.

В асортименті: БАДи; вітамінні препарати; косметика різних серій для чоловіків і жінок, в тому числі і декоративна; товари для дому; рослинні та мінеральні засоби для схуднення.

Фірма веде активну роз’яснювальну роботу про переваги екологічно безпечних ліків, необхідність профілактики захворювань, небезпеку традиційного лікування та користь, яку приносить очищення організму.

Бажаючі запрошуються до співпраці.

Інформація

Компанія Nature’s Sunshine Products, Inc була заснована в 1972 році і стала одним з піонерів-поширювачів ідеї здорового способу життя і відмови від хімії в сфері охорони здоров’я і догляду за домом. Щорічно НСП займає почесні місця в світових рейтингах виробників нутрицевтиків, бізнес-видань та економічних виставок. Фірма виготовляє більше 2000 найменувань рослинних, вітамінних і мінеральних препаратів, косметичних засобів, товарів для дому, що не містять шкідливих речовин, які негативно впливають на організм людини і домашніх тварин.

Вся продукція має необхідні засвідчення про хімічний склад, безпеку і оздоровчі властивості – Сертифікати якості GMP, TGA, МОЗ України. Вона користується великим попитом в США, Великобританії, Новій Зеландії, Німеччині, Японії, Австралії, Південній Кореї, Росії, Білорусії та інших, загальне число складає більше 70 країн в різних куточках світу. В Україні представництво компанії відкрилося в 2008 році і тоді ж запрацювала система міжнародного спонсорства.

Реалізація товарів відбувається шляхом мережевого маркетингу та через інтернет-магазини. 35 років дистриб’ютори NCP мають стабільний дохід, досягають успіху і незалежності. Прямі продажі також сприяють розповсюдженню корисної інформації про ризики використання хімії в побуті та для оздоровчих цілей і про переваги здорового і цілеспрямованого способу життя.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 17:00
Неділя:
12:00 — 16:00
Оновлення даних: 25.04.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.