Універсальний львівський довідник

ЛЕОДЕРМ, ДЕРМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
79070, м. Львів, просп. Червоної Калини, 29а
Телефон основний:
(032) 2430123
Телефони:
(050) 5191010, (097) 2430123
Факс:
(093) 2430123

Про компанію

Рік заснування:
2011

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Медичний центр ”ЛеоДерм”- розпочав свою роботу на початку 2011 року. Структура клініки включає підрозділи дерматології і косметології.

Багаторічний досвід лікарів у сфері медицини, постійне вдосконалення навиків на закордонних та українських конференціях, передові сучасні технології дозволяють проводити діагностику і лікування дерматологічних захворювань на найвищому рівні.

В клініці успішно використовується світовий стандарт лікування псоріазу, вітіліго, атопічного дерматиту, парапсоріазу та деяких інших захворювань – вузькоспектральна фототерапія (UVB nb 311 nm).
Для ранньої діагностики раку шкіри та обстеження пігментних новоутворів у нашій клініці використовується дерматоскопія, метод який дозволяє встановити діагноз без взяття матеріалу для біопсії. Методом електродесекції проводяться процедури видалення доброякісних новоутворень.

Наша клініка одна з небагатьох на території України проводить процедуру взяття біопсії шкіри. Завдяки широкій співпраці з дерматологічними центрами світу матеріал може відправлятися в найкращі лабораторні центри України, Німеччини та Ізраїлю.

З метою кріодеструкції широко використовується рідкий азот для видалення бородавок, папілом, кератом, кондилом та кріомасажу.

Лазерні технології, якими професійно володіють лікарі, відкривають широкі можливості для максимального задоволення наших відвідувачів:
- Лазерна епіляція – позбавить від проблем небажаного та врослого волосся.
- Лазерне лікування акне - дозволяє проводити лікування пацієнтів з важкими формами акне, безпечним методом як із застосуванням системних препаратів так і без них.
- Лазерне видалення судин – позбавить назавжди від судинної сітки, синіх і червоних судин.
- Лазерне омолодження – процедура, яка є найбільш бажана для тих осіб, які якнайдовше прагнуть зберегти свою шкіру молодою.
- Лазерне видалення пігментації – позбавляє шкіру від кератом, та різного роду пігментацій.

Косметологічні процедури – корекція зморшок та вікових змін шкіри (контурна пластика, ботулінотерапія, мезоторепія, біоревіталізація та редермалізація) чистка обличчя, пілінги, проводиться сертифікованими лікарями-дерматокосметологами.

Ми піклуємося про статус нашої клініки - все обладнання придбане новим у сертифікованих, провідних світових виробників, лідерів у галузі медицини.

Відвідавши наш медичний заклад Ви будете максимально задоволені розумінням та професійністю наших спеціалістів.

Рекламна інформація:

«ЛеоДерм» у Львові — це сучасний медичний центр, який функціонує з 2011 року і надає своїм клієнтам кваліфіковану медичну допомогу з використанням передових технологій у цій галузі.

Дбаючи про комфорт клієнтів, медичний центр потурбувався про всі зручності:
- попереднє замовлення послуг (on-line запис чи за попереднім дзвінком);
- можливість розрахунку готівкою та банківською картою VISA та Mastercard.;
- безкоштовний паркінг на території закладу;
- Wi-Fi;
- можливість придбати подарункові сертифікати на суму від 100 грн;
- акції та пропозиції для клієнтів клініки.

Ключові слова:

леодерм, дерматолог львів сихів, клініка дерматології, дерматоскопія, діагностика раку шкіри, кріомасаж, лікування псоріазу, лікування вітіліго, лазерна епіляція, лазерна епіляція львів,лазерна епіляція бікіні, лазерна епіляція ніг, лазерна епіляція обличчя, лазерна депіляція, видалення волосся, епіляція, депіляція, лазерна епіляція відгуки, лазерна епіляція ціна, лазерна епіляція на діодному лазері, діодна лазерна епіляція, видалення небажаного волосся, лазерна епіляція акції, лазерна епіляція знижки, чистка обличчя, шукаю косметолога, видалення судин, видалення судинних зірочок, чистка обличчя, чистка шкіри спини і обличчя, мезотерапія, лазерне омолодження, лазерне лікування акне, лікування акне, контурна пластика, корекція зморшок, ботокс, косметолог львів, видалення бородавок, видалення папілом, біоревіталізаці, редермалізація

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 20:00
Вівторок:
від 09:00 до 20:00
Середа:
від 09:00 до 20:00
Четвер:
від 09:00 до 20:00
П'ятниця:
від 09:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
07.09.2017