Універсальний львівський довідник

КЛІНІКА СТОМАТОЛОГІЇ ГЛУШКО

Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 2
Телефон основний:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Глушко Назар Романович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо скористатись такими послугами:
- діагностика;
- професійна гігієна та профілактика;
- лікування карієсу та його ускладнень;
- лікування під мікроскопом;
- імплантація та пластика;
- попередження атрофії (деформації) щелеп та втрати кістки;
- протезування;

Рекламна інформація:

Наша концепція – це результат сімейної справи, котра була започаткованою Романом і Галиною Глушко – подружжям зубних техніків, які почали своє професійне зростання ще в далекому 1980 році в державних структурах. Потім було навчання за кордоном в Канаді, Німеччині, Польщі, як результат створення особистої не великої але продуктивної лабораторії, яка базувалась на виготовленні естетичних керамічних надбудов.

На сьогодні, наша стоматологічна компанія створена сім’єю Глушко – це дві окремі одиниці: стоматологічна клініка та лабораторія, які названі родинним прізвищем, працюють над однією метою, завданням, концепцією. Концепцією сімейної стоматології, де головними пріоритетами є якість, командна робота, індивідуальний підхід. Основним напрямком нашої роботи є естетичне протезування на зубах та імплантатах, дентальна імплантація, тканинна інженерія, безболісна хірургія, сучасне ендодонтичне лікування і звичайно гігієна та профілактика.

Для роботи нами було обране обладнання та матеріали провідних стоматологічних компаній світу. Приємна атмосфера, вишколений персонал, провідні спеціалісти своєї галузі допоможуть Вам максимально комфортно провести час у нашому стоматологічному закладі.

Ключові слова:

імплантація, пластика, протезування, лікування кореневих каналів, терапевтична стоматологія, керамічні реставрації, протезування на імплантах

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3108604854

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Глушко Назар Романович
Дата перевірки:
15.01.2020